Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok fájt amikor elvesztetté...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fájt amikor elvesztettétek a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
Már kiírtam erről a témáról egy kérdést viszont erre az egy részletre nem nagyon érkezett válasz,ezért most feltettem külön is. A válaszokat előre is köszönöm!

2020. jún. 29. 14:14
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem fájt
Kicsit fájt,de tűrhető volt
Nagyon fájt
Annyira fájt,hogy még sírtam is közben
42 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze kicsit fájt, mivel még eléggé szűk volt.

De pár alkalom után már teljesen jó volt.

2020. jún. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fájt az első mert még szűk voltam és fiatal.A második már kevésbé fájt a harmadik meg már tök kellemes volt.
2020. jún. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt.Élveztem.
2020. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé be voltam parázva tőle, de olyannal történt akit nagyon szerettem, és együtt voltunk már elég ideje ahhoz, hogy késznek érezzem magam erre. :) Az első alkalom eléggé fájt, hiszen előtte azért mégse járt ott semmi. :D Az első 5-6 alkalomnál fájt még a behatolás, de maga a szex élvezetes volt, szóval nem volt vészes.
2020. jún. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem is igazan fajt csak furcsa feszítő érzés volt ami 1-2 perc után már nagyon élvezetes érzés volt
2020. jún. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ReGina... ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem fájt.

Párommal történt meg akivel azóta is együtt vagyunk évék óta.

Előtte ujjazott egy ideig, szóval fokozatosan haladtunk.

Az első szexuális együttlét során semmi kellemetlent nem éreztem.

2020. júl. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A barátom nagyon oda figyelt rám közben, de nekem így is nagyon fájt kb az első 2 perc. De érdekes volt mert jól is esett de fájt is egy időben. Meg utána véreztem is rendesen,pedig lassan csinálta. Egyszerűen rágörcsöltem az egészre, főleg mikor fájni kezdett...de amúgy ki lehet bírni, tényleg csak az első lökések -fajtak, utána kellemes volt.

22/L

2020. júl. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!