Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Azzal, hogy elvesztett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Azzal, hogy elvesztettétek a szüzességeteket, magabiztosabbak lettetek? Van olyan aki buliban ismerkedett meg valakivel vagy siettette, hogy túl essen rajta?

Figyelt kérdés

2019. szept. 2. 20:15
 1/10 Lazy Lover ***** válasza:
0%
Igen meg is csalt 2 pasival nem sokkal utàna
2019. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Középiskolai gólyatáborban vesztettem el. Nem mondanám, hogy magabiztosabb lettem tőle. 25N
2019. szept. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Igen, első kapcsolatom 19 éves koromban volt, és leginkább azért, mert féltem, hogy elmaradok a kortársaimtól. Én siettettem a minél hamarabbi szexet. Utólag nem tenném, nem mintha sokat vesztettem volna ezzel, de nem volt a legjobb élmény.
2019. szept. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ja, és valamivel magabiztosabb lettem nyilván, mivel addig max. elképzeli vagy filmfelvételen lát az ember szexet.
2019. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Egy nálam idősebb férfival vesztettem el, alkalmi volt. Nem bántam meg, jó volt túlesni rajta, mondhatjuk, hogy magabiztosabb is lettem utána. :)
2019. szept. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
A nők többsége aki úgy gondolja "ideje lenne már elveszíteni" általában nem random ugrik bele, hanem van 1-2 kiszemeltje. A magabiztosság meg nem ezen múlik a nők esetében.
2019. szept. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lettem tole magabiztosabb, nem éreztem változást magamon.
2019. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
93%

Hasonlóan egy korábbi válaszolóhoz én is 19 voltam mikor elvesztettem. Nekem kimaradt a kamaszkori szájrapuszis, kézfogós korszak, az első randik. Nagyon féltem hogy szűz maradok huszonévesen is, és rajtam marad egy nagy "selejtes áru" bélyeg.

Amikor megismertem egy ismerősöm ismerősét, rákérdeztem hogy lefeküdne-e velem.

Amikor végre elvesztettem, elöntött a megkönnyebbülés. Annyira boldog voltam hogy többé nem kell próbálkoznom és reménykednem hogy hátha felkeltem valaki érdeklődését. Azóta nem érzem a kényszert hogy felszedjek valakit.

21/L

2019. szept. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 1Léna ***** válasza:
52%

Ha lenne egy 5 cm átmérőjű gyémántod, odaadnád csak úgy valakinek? Utána magabiztosnak éreznéd magad?

A szüzességetek tesz benneteket értékessé, annak adjátok aki testileg, lelkileg, úgy és olyannak szeret amilyen vagy, és arra törekszik, hogy az életedet boldoggá tegye. Nem a testedet, az életedet.

Nem szégyen, ha értékesnek tartod magad, nem szégyen, ha az értékedet nem pazarlod el csak azért, hogy ez is legyen már kipipálva. Akkor vagy értékes, ha értékesnek tartod magad.

2019. szept. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Léna, te csak vagy 100 évvel vagy lemaradva.
2019. szept. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!