Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak,nektek miért jön be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,nektek miért jön be jobban egy kiélt , tapasztalt, r.ibanc típusú csaj mint egy kedves, visszafogott ,tapasztalatlan de tanulékony ?

Figyelt kérdés
Azt olvasom, persze, hogy a kedves lányok aranyosabbak. De a valóságban, az dönt, hogy mekkora ri.banc valaki....

#Szex, kapcsolat
2020. jún. 29. 18:05
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Az is jogos amit a kilences mond, erre válaszolj kérdező
2020. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Nem tudom, más hogy van vele, rám eleve nem igaz a kérdésben szereplő állítás. Egy kedves, visszafogott, akár tapasztalatlan lány mindigis vonzóbb lesz. A másik kategórián valamiért csak átnézni tudok.
2020. jún. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
67%

Elég megkeseredett, rosszindulatú ez a kérdés, nem csodálom, hogy a pasik kerülnek.

Gondolom neked én is ribi vagyok a ~25 eddigi partneremmel de a helyzet az, hogy nem aként indítok. Kedves vagyok, intelligens, nagyon visszafogott sőt bájosnak szoktak mondani és csak a hálószobában tudják meg kivel van dolguk mert azt az oldalamat nem reklámozom, mégis valamiért eljutottunk odáig. Soha nem viselkedem vagy öltözöm kihívóan, “pitsaszoknyát” pl soha nem vennék fel.

Gondolom savanyú a szőlő, de a helyzet az, hogy nem más tehet a te sikertelenségedről hanem csakis te. 🤷‍♀️

2020. jún. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha van ilyen, akkor ott kevesebb ellenállásba ütközik míg elér valamit. A másik oldalon megeshet hogy nem lehetsz elég művelt,pénzes, vagy jóképű és sportos. Szóval ez olyan kettős dolog.
2020. jún. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Én személy szerint jobban kedvelem az olyan típusú lányokat akik aranyosak, visszafogottabban öltözködik és annak mutogatja magát akivel van és nem rak ki mindent a kirakatba,de még nőiesen viszont az ágyban pedig úgy viselkedik mint bocsánat a szóért k*rva.
2020. jún. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
31%
Nekem nem kellene olyan csaj akit előttem már megdugtak!
2020. jún. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
55%
Én férfi vagyok, és undorodom a r ibancoktól.
2020. jún. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Azért, mert rosszul választasz. Nem minden férfi ilyen.
2020. jún. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 mikeXxX ***** válasza:
74%

Azért ne keverjük a szezont a fazonnal kérdező! Azért mert valakin miniszoknya van már azonnal egy ribi 🤦‍♂️?

Tehát aki szexis akar lenni hogy egy férfi kedvében járjon az már azonnal kapjon tarkónlövést?

Azért mert te sablonos szeretsz lenni nem a világ a hibás meg a többi nő igen mi férfiak igenis hamarabb észrevesszük a csinos szexis nőket és én hamarabb is keresem az ilyet azt ha ribi akkor mehet isten hírével de ezt nem valaki kinézete határozza meg hogy az vagy sem. 40f

2020. jún. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Ez így nem igaz. Rossz pasival kezdtél. Nyilván vannak akik a ringyókra gerjednek de abból komoly hosszútávú kapcsolat kisebb eséllyel alakul ki mint azoknál akik a visszafogott szerény lányokat részesítik előnyben.
2020. jún. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!