Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak,nektek miért jön be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak,nektek miért jön be jobban egy kiélt , tapasztalt, r.ibanc típusú csaj mint egy kedves, visszafogott ,tapasztalatlan de tanulékony ?

Figyelt kérdés
Azt olvasom, persze, hogy a kedves lányok aranyosabbak. De a valóságban, az dönt, hogy mekkora ri.banc valaki....

#Szex, kapcsolat
2020. jún. 29. 18:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Elég manipulatív a kérdésed, olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy a szart, vagy a csokifagyit szeretitek jobban. Éppen ezért, ha nettó a kérdésedre válaszolok, akkor azt mondom, hogy természetesen az első kategóriát választom, ezzel megkapod az önigazolást.


Játsszunk egy gondolatkísérletet és fordítsuk meg: vonzóbb e egy vibráló szexualitású, zabolázhatatlan díva, egy unalmas, stréber jókislánynál, akinek világosban szexelni is perverz? Nyilván más lenne a válasz.


Ezzel nem azt akarom mondani, hogy unalmas lennél (egyáltalán nem gondolom ezt), csak azt, hogy a kérdésed szubjektív és az önigazolást célozza. Ezzel együtt sajnálom, hogy elhagytak, biztosan baromi nehéz, főleg, ha egy olyan nőért teszik, aki a nem felel meg az értékrendednek.

2020. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Ma 16:16! Sehol nem ìrtam hogy a visszafogott= sötétben szexelő! De nyilván , egy bejáratott, sok farkat látott lik nagyobb vonzerő, mint egy tapasztalatlan.
2020. jún. 30. 19:44
 23/34 anonim ***** válasza:
73%
Iszonyatosan bunkó egy nő vagy hallod... Csak nehogy egyszer ha tapasztalatot szerzel majd te is egy ribbanccá válj.
2020. jún. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
71%
Az amúgy, én beszéltem vele...olyan magas lovon ül, nem csodálkozom, hogy mást választottak helyette....
2020. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:

22

Ebben nagyon tévedsz, nekem egyáltalán nem vonzóbb egy agyonhasznált pina!

Szerintem ennek más oka van hogy nem téged választottak...

F

2020. jún. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

"Iszonyatosan bunkó egy nő vagy hallod..."


"olyan magas lovon ül, nem csodálkozom, hogy mást választottak helyette...."


Azért ezekkel is óvatosan. Éppen most hagyták el, a fickója már egy másik csajjal van, aki neki unszimpaztikus. Az vesse az első követ, aki ilyen helyzetben nem lenne dühös, és nem akarná bebizonyítani, hogy nem benne van a hiba.

2020. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

#26


24-es vagyok: te azért nem tudod, hogy mit mondott pontosan nekem, de mivel privibe mondta, nem fogom kiteregetni. De hidd el, nem alaptalanul írtam, amit írtam! ;)

2020. júl. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
26: ne haragudj, de attól, hogy őt elhagyták ilyen vagy olyan okból, még nem indokolt általánosító, pejoratív jelzőkkel illetni ismeretleneket is, akiknek semmi közük nincsen hozzájuk. Primitív, unintelligens ember csinál ilyet. Az, hogy ő szakított az az ő magánügye akkor is ha dühös, a világnak semmi köze hozzá de főleg a nőknek nem akiket itt kollektíven leribizett és minősítgetett egyéb bunkóságokkal.
2020. júl. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

26-os vagyok.


Természetesen egyetértek veletek, csak elítélni nem akarom ezért. Bármennyire ellenszenves is, valójában természetes reakció, amit mutat. Egyszerűen csak azt mondom, ne menjünk le a szintre és ne reagáljunk az ítélkezésre ítélkezéssel.

2020. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Van sok ilyen csaj aki szemében ha a másikon egy centivel rövidebb a szoknya, vagy 2 kilóval vékonyabb akkor "girhes qrrrvaaa!" lesz azonnal.



Amúgy én pasiként a kettőnek a keverékét keresem, legyen kurvás. de amúgy meg legyen egy kedves tündér aki mindig igazat mond és sohasem hazudik, de amúgy legyen egy utolsó mocskos cafat aki bármit bevállal. :D


De Én felfogtam hogy ilyen nem létezik. :D

2020. júl. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!