Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szub lanyt hogyan talalhatnek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szub lanyt hogyan talalhatnek?

Figyelt kérdés
Foleg a lelki megtores izgat, de szivesen kontrollalnam egy szolgalany mindennapjait es eletet is. :D szerintetek hol lehetne ilyesmire akar online is talalnu vkit?
2020. jún. 29. 19:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
irány az elmegyógyintézet!
2020. jún. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Annyi, h en tenyleg nem szexre vagyok. Legalabbis nem a hetkoznapi ertelemben. En egy szolgat szeretnek akin levezethetem a stresszt es akit kinozhatok lelkileg :D na meg akit testileg is lehet fenyiteni, ha raszolgalt. De foleg a lelek megtoreseben utazok, ahol a vegen a lany teljesen behodol nekem es szo szerint ragaszkodni fog majd a bantalmazojahoz.


Talan durva egy picit, de kinek mi. :)

2020. jún. 29. 20:09
 3/21 anonim ***** válasza:
Smpixie. Tele van.
2020. jún. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nem az en korosztalyommal sajnos. En olyan 18-23ig keresek. :)
2020. jún. 29. 20:12
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

Ajajj. Ha stresszlevezetésre keresel valakit, és ahogy a szavaidból kiveszem minden tudásod pár ep és lomp filmből származik, inkább engedd el ezt a vágyat. Hidd el te is és az a szerencsétlen aki a subod lenne is jobban jártok.


F37 dom aki 15 éve játsza ezt a játékot.

2020. jún. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
annyira szánalom ez a dom-sub téma
2020. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
#6 ha van egy aktuális film vagy sorozat mindig fellelkesül egy csomó ember XD Majd pár hét alatt ráunnak.
2020. jún. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Valoban, nem ugyan azt a jatekot akarjuk jatszani. De en tiszteletben tartom a te elkepzeleseidet is ezert elvarom, h te is tiszteletben tartsd az enyemeimet. A lanyokert pedig ne aggodj, mindenki vigyazzon magara.


Szep estet!:)

2020. jún. 29. 20:24
 9/21 anonim ***** válasza:
47%
Az IP-det lekértem és jelentettem a rendőrségen. Ne lepődj meg ha a napokban csengedni fognak. Csak szólok.
2020. jún. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Szanalmas
2020. jún. 29. 20:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!