Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hallottatok mar a testvereteke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok mar a testvereteket szexelni?

Figyelt kérdés

Noverem baratja tobbszor itt aludt mar nalunk, de tegnap volt az elso eset, hogy meghallottam valamit.

Elsore tenyleg nem tudtam mi lehet az, aztan a fulemet a falra tapasztva hallottam meg a noverem nyogeseit, meg az agy ritmikus mozgasat.


Normalis az, hogy 18 eves lanykent ez felizgat?

Vagy beteges?

Nem a noverem nyogese izgatott fel, hanem maga a szex tenye, es az irigyseg, hogy de jo neki..


2020. jún. 30. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

Hallottam már

L

2020. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
4%
Pofátlanság hallgatózni.
2020. jún. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Dugasra bárkit talalhatsz
2020. jún. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Amíg még huszas éveim legelején szüleimmel laktam, nővéremék már beköltöztek az emeleti lakásba és jó párszor hallottam az ágyukat ritmusra nyekeregni.

Gyanítom nem dupstephez gyárottak hangeffekteket...

28F

2020. jún. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Ez teljesen normális. Nagyon sok, sőt, a legtöbb ember izgatónak találja, ha hall másokat szeretkezni.
2020. jún. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Halani nem, de szopni már láttam a tesómat, :D
2020. jún. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
6os 😂 még jó hogy nem orditozott közbe 🤣🤣
2020. jún. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam es lattam os a hugomat illetve o is engem.
2020. júl. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!