Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz ha felizgatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz ha felizgatnak az idős bácsik?

Figyelt kérdés

Röviden 19 éves leszek lassan (lány), észrevettem hogy 16 éves korom óta vonzanak az idős férfiak. Két pasival jártam eddig, egyikkel 1. évig voltunk együtt.(Első korombeli és a másik 4 évvel volt idősebb.) Utóbbival 6 hónapig voltam.

De nem élveztem igazán velük a szexualitást, sőt nem kifejezetten élveztem egyikükkel sem.

Rengetegszer fantáziálok például tanáromról aki tőlem 35+ éves.

Pedig van családja gyereke, volt hogy célozgatott szexualitásra és baromi jól esett, nagyon felizgatott, már csupán a gondolat is.

Volt olyan is hogy mentem haza iskolából és megbámultam többször is idegen bácsikat.

Nem akarok erkölcstelen lenni, de valamiért hajt ez hogy kipróbáljam.

És tanácstalan vagyok, tényleg ennyire gáz ez?

Volna tippetek, vagy tanácsotok esetleg.



ápr. 26. 13:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
A 35 éves még nem idős bácsi, hanem középkorú (idős a 60 év feletti), szóval az még nem gáz. Ízlések és pofonok, kinek mi jön be jobban. Neked ilyen az ízlésed, egészségedre :)
ápr. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
8%
Gerontofília
ápr. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
8%
Gáz.
ápr. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nincs ebben semmi szégyellnivaló vagy furcsa. Ha bejön, próbáld ki! Én mondjuk csak 36 vagyok, de vonzónak találom a legtöbb 19 éves lányt és őszintén, nem hiszem, hogy ez meg fog változni ha kétszer ennyi idős leszek.
ápr. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Mármint 35 évvel idősebb nálad? Az már kicsit neccesebb, lehet, hogy apakomplexus. Apukáddal milyen a viszonyod?
ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
Tipikus 18L kérdés...
ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%

Feltehetően apakomplexusod van.

Meglehet apa nélkül nőtél fel, vagy nem sokat foglalkozott veled.

Amúgy meg mivel rosszabb ez, mint a fordított eset, amikor valaki gyerekekre bukik. Az nemcsak gáz, de büntetendő is.

Ízlések és pofonok is mások, a mai világban meg már semmi nem furcsa.

Mellesleg régen sokan ekkora korkülönbségekkel házasodtak, mivel egy középkorú férfinek volt már annyi egzisztenciája, hogy elartson egy nőt és gyerekeket vállaljon.


35+-os valóban még nem bácsika, de ha tőled 35 évvel idősebb, még az is csak középkorú. Mondjuk bácsika az apám a maga 86 évével.


Persze nem jelenség, hogy fiatalnők nézegetnek. Mondhatnám jó, ha 100-ból egy megnéz. Pedig se ”puhos”, se vén még nem vagyok és a 190 cm magasságommal kicsinek sem számítok.


Igen, eltérő az ízlésed az átlagtól, de nem gondolnám, hogy ez gáz lenne, persze én egyeseknek a ”bácsika” korhoz tartozom.

Egy fiatal férfi meg feltehetően gáznak gondolhatja, mert nálad nincsen esélye és mivel még megsem érte a középkorát, ezért 35 felett mindenkit tatának tart.

Na és milyen már egy ráncos, vénbocskorról álmodozni?...


Minthogy idősben is vannak leharcoltak, úgy fiatalban is akad puhány.

Ha neked az időssebek jönnek be, akkor keres magadnak olyat.

ápr. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%
Írj, ha gondolod Bandi bá 45F
ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az idősebb férfiak tetszenek, úgy 40 évtől fölfele. A plafon nálam szerintem 55-58 év. Nem tartom magam gáznak. 28N
ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Én simán bevállalnám 70 felettivel is..
ápr. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!