Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhízottabb vagy egy vékonyabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhízottabb vagy egy vékonyabb férfinak van esélye formásabb testű lányt találni?

Figyelt kérdés

Nem a két végletre gondolok, hanem pl az egyik valamennyivel kevesebb mint az átlag, az elhízott meg annyival több, tehát így arányosan.

Melyiknek van nagyobb esélye a nőknél?


2020. júl. 1. 09:18
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Ez nem ettől függ
2020. júl. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Mindig mindenre van esély. Mindig lesz olyan vékonyabb lány aki a mackósakat szeretni, és olyan lány is akinek a vékonyak jönnek be igazán
2020. júl. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

Ez attól függ mit teszel le mellè az asztalra.


Ha kb ennyi az igény, hogy legyen formás a teste, akkor az a csaj aki veled marad is csak pénzt/autót/farok méretet fogja keresni nem a csipkés lelked bugyrait.


Gondolom ha ilyen tranzakcionális kapcsolatra nem igaz szerelmet vársz, szóval azt hagyjuk, kis esélye, hogy ilyen hozzáállással megtalál.


Ezzel persze nem azt mondom, hogy fizikailag kevésbé vonzó embernek nem lehet szerető partnere. Ez nem így van.

2020. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Teljesen mindegy, a nőknél sokkal többet számít, hogy emberileg mennyit teszel le az asztalra, milyen a kisugárzása, stílusa, személyisége az adott embernek, mennyire lehet nagybetűs Férfinek nevezni. Láttam már kövér és láttam már sovány férfit is bombanővel. Ámbátor elég felszínes ha valaki a nőkben csak az alakját nézi semmi mást.
2020. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4, ez nagyon szép, de valakinél az, hogy nagybetűs Férfiként tekinthessen a másikra, elvárás egy bizonyos szintű fizikai kondíció. (nincs ezzel baj egyébként, ahogy a kérdező preferenciával se)
2020. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Nem vagyok lány, de sok lány ismerősöm van, én leginkább azt látom, hogy a mackósabb srácok többeknek jönnek be, mint a nyikhaj pálcikaemberek.

Az pedig tévhit, hogy az igazi jó nők a kigyúrt srácokra buknak. Igen, nyilván egy kigyúrt test (bizonyos határokig) szép, mi is megnézünk azért egy nagyon formás, sportos női testet, akkor is, ha a barátnőnk és az ideálunk nem pont az, nemde? De.


Legyen egy férfi teste férfias. Elhízottból is van többféle, nekem is mindig volt legalább 5-10kg feleslegem, viszont széles vállaim vannak nagy csuklyával, és viszonylag formás mellizmaim, nem valami csüngő férficsöcs van ott, meg egy lógó striás has - van olyan ismerősöm, aki velem egymagas, velem egy súlyban van, mégis alaktalan. Genetika. Akinek a genetikája rossz, annak többet kell tennie magáért, mert akármilyen kedves és megnyerő is a személyisége, sajnos a lány először a testedet látja meg, nem a személyiségedet.

2020. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!