Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan hölgy, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hölgy, aki fizikálisan dominanciával szereti levezetni a feszültséget a partnerén?

Figyelt kérdés
Nem feltétlenül párkapcsolatban gondolom, lehet alkalmi játékkapcsolat is, ahol a hölgy a domináns és fizikálisan levezeti, kiadja magából a feszültséget, különböző módokon pl. verés, karmolás, fizikális leuralás, birkózás stb.

ápr. 27. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen van ilyen. De ez azért nem mindíg olyan jó buli mint képzeled.
ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj ahogy első írta, az ilyenek ezt nem erotikának szánják meg nem úgy élik meg, ezért nem is olyan élmény általában. Ismerkedtem ilyen idegbeteg nővel (sub hajlamú pasi vagyok amúgy), válogatott szidalmakat vágott hozzám már az elején, lek*rvaanyázott" stb az ilyen egyáltalán nem buli csak alkalomszerűen megbeszélt módokon
ápr. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
75 kilós, domina, ugralt rajtam tűsarkuban, azt hittem megdöglök alatta...
ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendkívül ritka az ilyen nő.
ápr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!