Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 24 éves vagyok, és szerelemből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 éves vagyok, és szerelemből sosem szexeltem még. Más is van így?

Figyelt kérdés

Zavar ez engem mert én pont hogy érzelmes, és barátnőt szeretettem volna mindig. De sajnos ez még nem jött össze, csak pár kaland.

Ennyi idősen úgy érzem hogy kimaradtam sok dologból, pl nem voltam iskolás koromban szerelmes, az első szex olyan lánnyal volt akit alig ismertem, sosem aludtam még lánnyal, sosem szexeltem még senkivel szeretetből...


2020. júl. 1. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

én meg 32 vagyok, és csak viszonzatlanul voltam szerelmes, szerelem nélkül meg sose kellett a szex, és ezután se fog.

Minden életút más, hülyeség összehasonlítgatni egymás életét. Belül kell megtalálnod, neked mi kell, mi jó, nem külső "normáknak" megfelelni.

2020. júl. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Én sosem tudnék szerelem nélkül szexelni. Ezért várok a szüzességem elveszítésével addig, amíg nem találok egy olyan férfit, akibe fülig szerelmes leszek. Most múltam 60, de nem adom fel.
2020. júl. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2 Majd a halál faszát leszophatod :D Amúgy jó volt.
2020. júl. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
2-es, hogy bírod? Adhatnál tanácsokat én is ilyen helyzetben vagyok.
2020. júl. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ugyanaz nálam is,mint az egyesnél.

25N

2020. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Van rá egyszerű recept: akkor ne dugj mindenkivel csak akit szeretsz. Te is ott voltál amikor dugtál az adott lánnyal nem? Akkor meg ne panaszkodj - sokan örömmel cserélnének veled.


Egyébként meg ha szerelmet keresel, akkor ne a szexre hajts. Simán ismerkedj, ismerd meg a másikat, a személyiségét, legyenek közös témáitok, programjaitok és a csók, szex stb. majd jön közben amikor jönnie kell.

2020. júl. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyszer dugtam igazán mély szerelemből a “platói” szerelmemmel, sokkal de sokkal jobban szenvedtem utána ugyanis annyira isteni, földöntúli, leírhatatlan szeretkezés volt, hogy azóta is belehalok abba hogy csak ennyi jutott nekem belőle. :(
2020. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
íme az élő bizonyiték, hogy érdemes az igazira várni
2020. júl. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
mármint #7
2020. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

7:Ja,de legalább örök emlék marad,és egyszer átélhetted ezt a csodás élményt,én pedig soha nem fogom,pedig kb a "fél karom" adnám érte!

(leszbikus nő)

2020. júl. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!