Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy valaki véletlenül rakja rossz lyukba?

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%

Párom erre azt mondta, hogyha rossz helyre is illeszti, behatolasnal egyértelmű lenne neki a dolog.

Bár egy nagyon heves menet közben biztos elő tud fordulni.

2020. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Van és kurvára fáj, velem csak úgy fordult elő, hogy heves szexnél kijött és amikor gyorsan vissza akarta dugni véletlenül a másikat vette célba. Lassan, tudatosan azért elég szerencsétlennek kell lenni, hogy a rossz lyukba tedd.
2020. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 The Dead and Dreaming ***** válasza:
46%
Nincs. A fenék nem olyan, hogy csak úgy véletlen be lehet oda rakni izgatás nélkül, ha meg is történik akkor azzal nagyon nagy kellemetlenséget és fájdalmat okoznál a másiknak. Szóval én ezt elképzelhetetlennek tartom.
2020. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%
Keress rá a neten. "Ooops wrong hole"
2020. júl. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Heves szexnél van, elég kellemetlen...
2020. júl. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én még sose jártam így még egy hevesebb menet közben se. Ma mesélte egy barátnőm, hogy neki a pasija gyors menet közben kicsúszott belőle és, hogy a seggébe hatolt be véletlenül. És ráadásul még vérzett is neki O.o
2020. júl. 1. 23:08
 7/11 A kérdező kommentje:
#4, igazából rákerestem😂 de azok a csávók részéről nekem eléggé megjátszottnak tűntek. A csajokat azért elég rossz volt így nézni😬
2020. júl. 1. 23:10
 8/11 Lazy Lover ***** válasza:
49%
Van persze
2020. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%

Nincs ilyen, mert oda nem csúszik csak úgy be, olyan könnyen a kolbász.

Aki ezt mondja az kumzik.

Max 1 hevesebb menet alatt oda nyomódik, vagy ilyesmi, de véletlen nem lehet senki seggbe b.aszni. 🤭

Persze ha a csajban egész nap egy plug van, akkor előfordulhat, mivel akkor kitagul a záróizom, de egyébként nem.

F

2020. júl. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Mátyás Richárd válasza:
81%
Hát szerintem az azért érezhető hogy nem jó helyen jár mivel szűkebb és nem olyan sikamlós nem úgy csuszan ha ilyen van én legalább is észre veszem és nem kezdem el be tolni akár milyen heves a szex akkor lehet érezni hogy hová teszi az ember
2020. júl. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!