Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomat izgatja a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomat izgatja a női dominancia és alárendeltség. Mit próbáljak ki vele?

Figyelt kérdés
Persze csak az ágyban, az életben domináns
2020. júl. 2. 02:27
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Pofozgasd, nyalasd vele a puncidat megalázó-parancsoló módon.

Bánj vele úgy kint egy kutyával.

Én ezekre tudnék gondolni, bár lehet nem vagyok mervadó, mert én meg dominánsként a sub lányokat szeretem.

De lehet be válik. 🙄🤷‍♂️

F

2020. júl. 2. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

kérdező beszélj vele a vágyairól, hogyan is képzeli el és persze neked mi fér bele

lehet irányítás, kötözés, akár alázás is, de a közös dolgokat együtt kell megtalálnotok és persze a megfelelő módszereket, határokat feszegetni :)


#1:

dominancia nem egyenlő az alázással, sőt, valójában két teljesen különálló dolog


F

2020. júl. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
9%
Nézd meg a három szürke 50 árnyalata filmet. Ott találhatsz valami használhatót.😂😂
2020. júl. 2. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
kötözd meg, nyalasd vele a talpadat. Irányíts Te az ágyban. Nyalasd ki a puncidat nagyon keményen, aztán szopd le te is brutál durván, de ne hagyd, hogy ő irányítson. Éreztesd vele, hogy te vagy a főnök. Ha durvulni szeretnél és alázással is vegyíteni szeretnéd, akkor kötözd meg rendesen, kötsd ki az ágyhoz, takard le a szemét, adjál be neki egy szájpecket és kezd el úgy kiverni a farkát, hogy közben durván ujjazod a seggét.
2020. júl. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Magamból kiindulva: lábmunka, talpnyalatás, csúnya beszéd utasításokkal, esetleg mezítlábas t*nrúgással fűszerezve:).
2020. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 manly ***** válasza:
Dugd meg egy jó nagy sztraponnal vagy dildóval.
2020. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!