Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Új kapcsolatban már az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új kapcsolatban már az első együttlétnél vadulnátok, hevesen, dúrván csinálnátok vagy új kapcsolatban első szexnél még finoman, gyngéden amig nem ismered mit szeret a másik?

Figyelt kérdés
Vagy meg lehet érezni azt, ha mindketten benne lennénk a dúrva szexben?

2020. júl. 2. 12:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontos a kommunikáció és hogy meg tudjátok beszélni, hogy kinek mi fér bele.
2020. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
beszélek róla, s ha benne van, akkor úgy, ahogy mind a kettőnknek megfelelő ;)
2020. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre csak finoman és jól kommunikálva, tudjátok meg mi a jó a másiknak. Így később sokkal jobb lesz majd.
2020. júl. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
elsőre keményen, de ehhez megfelelő partnert is keresek és megbeszélem a vágyakat, nem csak úgy durr bele módon
2020. júl. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan az összhang akkor szerintem lehet nagyobb lendülettel is az első együttlét
2020. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kommunikáció!!!


Ha oda érkeztek, kérdezd meg, hogy mit, s hogyan szeretne.


Ennyi.

2020. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a partnertől függ, ha mindketten erre vágytok akkor már elsőre is mehet úgymond intenzívebben a lényeg hogy meglegyen a közös hullámhossz. S ez nem csak az első, hanem a sokadik együttlétre is igaz. Van amikor ezt, van amikor azt kívánják jobban a felek.

Egy valami van amit viszont célszerű elkerülni elsőre (BDSM) - ha még nincs meg a kellő összhang, bizalom akkor elsőre soha ne engedd magad kötözni!

2020. júl. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csókolózás közben már érezhető, milyen intenzitású lesz a szex
2020. júl. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden kapcsolatomban az első aktus előtt kellően felhúztam a lányt, majd úgy megraktam, hogy szóhoz se jutott (kivéve, aki szűz volt).


Inkább az intenzívebb szexet szeretem, elsőre is magamat adtam. Azért, azt már megtapasztaltam, hogy a lányok is szeretik, ha ellátják a bajukat, mintsem finomkodnának (értse jól mindenki a szavakat).

2020. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!