Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez jó ajándék lenne a barátnőm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ajándék lenne a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk eggyütt. Most lesz a szülinapja, meg szeretném lepni valamivel. Egy erotikus masszázs jó ötlet? Már elkezdtem tanulgatni, nem tudom hogy mennyire csinálom jól. Masszírozni nagyon jól tudok, de ilyet még nem csináltam.

Én 27/f,ő 27/l



2020. júl. 3. 12:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát mindenképoen megér. Esetleg mellé egy vicces szülinapi üdvözlőlap egy csokival, vagy elviheted masszázs elött egy étterembe. Például a török éttermeket nagyon ajánlom. Egy mekit kevésbé 😂
2020. júl. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Kiegészítésképp oké, de csak azt szülinapra. Hát nem tudom én nem vagyok nagy igenyű de valami apróságot mindenképp hozzácsapnék még.
2020. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%
Csóró vagy?
2020. júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is mellékajándéknak mondanám.

Elötte pl egy vacsi (akár te is főzhetsz), vagy egy nyaklánc, vagy egy akármi...a masszázsnak is örülnék ha én kapnám, de keveselném. Ne érts félre, nekem sincsenek drága dolgokra igényeim, de ez olyan na...

2020. júl. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak ezt szeretnéd az nem szülinapi ajándék sztem.

Egyszer egy évben van a barátnődnek szülinapja. Kicsit jobban erőltesd meg magad. Estére jöhet a masszázs.

L

2020. júl. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
E mellé természetesen adok egy csokit, nyakláncot és egy órát amit régóta szeretett volna. A masszázs csak mellé, bocsánat hogy nem írtam bele. Nyilván a szülinapját vele tölteném, elmennénk egy étterembe, hajókázni...
2020. júl. 3. 13:11
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így nagyon menő lenne.
2020. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na ez így ahogy a kommentbe írtad, nagyon király lenne 😎
2020. júl. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Így már másképp néz ki a dolog :) Szerintem jó ötlet és ha jól sikerül akkor rendszeresen gyakorolhatod a masszázstudományodat :)

Ilyen meglepinek én is örülnék :)

N.

2020. júl. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet kapni olyan masszázs gyertyát ami alacsony hőfokon ég és masszázsoljjá olvad el.

Kellemesen kézmeleg, nem éget de átmelegít.


Ez még romantikusabbá teheti 😊

2020. júl. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!