Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Szép ajándék lenne a barátnőmn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép ajándék lenne a barátnőmnek 15. évfordulónkra egy esküvő?

Figyelt kérdés
Úgy tervezzük,hogy 2hétre elmegyünk nyaralni Spanyolországba, és mivel ott engedélyezett az egyneműek közti házasság, arra gondoltam, hogy épp az évfordulónk napján összeházasodnánk.Így a nyaralás egyben a nászutunk is lenne : )Már beszêltünk az esküvőről, de nem sejt semmit, szóval meglepetés lenne.Kíváncsi vagyok a véleményetekre, szépnek,meghatónak találnátok vagy inkább közös döntésnek kellene lenni?

2016. szept. 8. 11:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem igen ! :)
2016. szept. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem túlzás. Az eljegyzéssel szokás meglepni, a hirtelen esküvő, az kicsit sok egyszerre.
2016. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A házasság sok. Ha beszéltetek is róla, hogy jó lenne, és akarná is, azért a házasság egy közös esemény, amit ketten hoztok össze. Így hogy kihagyod belőle és te döntöd el, hogy mikor, hol legyen, és nem is tud rá készülni. Mi van h van elképzelése a ruháról, amit így eleve kilősz neki.

De ott a lagzi kérdése is. Persze divat manapság megházasodni valami egzotikus tengerparton szűk körben, és később tartani a lagzit családdal barátokkal itthon. De hacsak nem erre vágyik akkor ne hagyd ki. Az eljegyzés már jó, hiszen hagyományosan az eljegyzés utáni egy éven belül szokás megejteni az esküvőt is.

Ha kint megkéred, akkor van lehetőségetek együtt összerakni az esküvőt, és max. jövőre mentek nászútra.

A kezdeményezésed minden esetre aranyos, és jó, de egyúttal kizárod az esküvőszervezésből.

2016. szept. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem beszeld meg vele, en utalom a meglepeteseket. Teljesen jo otlet de o is tudjon elore tervezni!
2016. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.Igazatok van, lehet kint csak az eljegyzés lesz meglepetés és együtt szervezzük meg az esküvőt.De még utána nézek mit mennyi idő elintézni,átnézem/szervezem az időtervünket és időben beavatom:) A helyszínnel biztosan elégedett lesz,imádja Spanyolországot,ideálisabb helyet nem is válaszhattunk volna.Az időpont is különleges, a ruhákat,egyéb kellékeket kint is megtudjuk venni,( rajong az eredeti mediterrán stílusú ruhákért,és amúgy is szűk körűt akartunk : ) Ismerem annyira, hogy tudjam mi felel meg az ízlésének: ) De ahogy mondtam,időben szólok neki, és együtt tervezzük meg.
2016. szept. 8. 11:47
 6/14 anonim ***** válasza:

Olyat csinálhatsz, hogy előkészíted a lehetőségét az esküvőnek ott kint.

Ha tudsz olyat szervezni amihez nem kell előre semmit kifizetni és nem cink ha lemondod, akkor azokat előre leszervezheted, és ha ott helyben belemenne, akkor az úgy még OK lehet, bár az is kicsit erőltetősnek tűnik nekem, mivel neked még így is több heted volt utánajárni leszervezni, amiből ő még így is kimarad, de ha szereti a spontán dolgokat vagy nincs egy kőbevésett elképzelése a dologról akkor ez még talán járható út, de maradj szerintem az eljegyzésnél.

2016. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

egy dolgot tanultam meg nőkkel kapcsolatban (gondolom ez mindegyikre igaz)

Ők szeretik megtervezni az esküvőt, álmodozni róla, felkészülni rá.

Párom kiakadt volna ha nem szólhatott volna bele...

2016. szept. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem, szólni fogok neki: )
2016. szept. 8. 12:36
 9/14 anonim ***** válasza:
Mondd meg te utolso. :)
2016. szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Láttam ilyen meglepetésesküvőt (nem egyneműek között), ott nagy sikere volt, nagy szervezést fog igényelni (pl legyen megfelelő ruha, a hivatalos dolgok rendben legyenek, tolmács, tanúk... ) Ha túl sok probléma merülne fel, akkor a waldorf wedding-et ajánlom, nagyon pengék nemzetközi esküvők leszervezésében, szerintem tudnának segíteni, ha valami elakad az ügyintézésben. :) Mondanám, hogy sok boldogságot, de ha ez már 15. évforduló és arra tervezel ilyen meglepetést, akkor bőven megvan. :)
2016. szept. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!