Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy viselkedjek ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek ha nem akarok vele lefekudni de akarom h viccelodjon velem továbbra?

Figyelt kérdés
Egy barátom haverja, nagyon bírom ot, és valamilyen szinten vonzónak találom, például imádom ahogy megolel, hozzámer, játszik a hajammal stb. Nem akarok vele lefekudni mert 1)kozotudott róla h fűvel fával lefeszik (olyannal is akit nem tart szépnek) 2. szűz vagyok. De azt hogy nyomul rám nagyon élvezem. 19L 23F

2020. júl. 3. 16:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne húzd az agyát, mond el neki, hogy nem szeretnél vele lefeküdni.
2020. júl. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
De azért leszopnád?
2020. júl. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Amugy ő csak viccesen utalt rá h na akkor este megosztjuk az agyunkat stb. én meg igy röhögve mondta h pff soha, de aztán megoleltuk egymást, tehát sztem annyira nem volt tiszta. Miért ne huznam az ágyat ő is játszik kb. minden lannyal:D
2020. júl. 3. 16:19
 4/11 A kérdező kommentje:
2es,nem :D
2020. júl. 3. 16:19
 5/11 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem fekszel le vele,nem fog többet viccelődni
2020. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a lényeg h reménykedjen benne, nem? Amúgy utoljára 1 hónapja találkoztunk és csak 1szer írt rám azóta vmi viccel :( de nemsokára annál a barátomnal lesz 2 hetet akinél én is sokszor ott vagyok/ottalszom.
2020. júl. 3. 16:25
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Úgy is vele fogod megdugatni magad, nem rosszbol mondom de tapasztaltam ilyet barati tarsasagomban

F

2020. júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Tehát szándékosan húzod az agyát, kacérkodsz vele és meg vagy lepődve, hogy meg akar dugni? Nem kell semmit csinálnod, előbb-utóbb rá fog jönni hogy szívatod és magától le fog állni ha ez leesik neki.

Bár ha kicsit is rutinos, akkor lehet már most rájött, beletett a "szűzk...va" kategóriába és esze ágában sincs veled semmi komolyabbat kezdeni, csak poénból csinálja.

2020. júl. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mondd el neki hogy mint barát roppant mód élvezed a társaságát, de nem tennéd kockára mindezt azzal hogy megdőlsz neki. Osztom annak a hsz-sát aki előre borítékolta hogy úgyis lefekszel vele, ami nem is akkora baj. Tetszik, tapasztalt,szóval egy kis piálás , és az egyik ottalvós buli jól is alakulhat :D
2020. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer bírod,meg tetszik is,akkor add be a derekad,hacsak nem egy szűz fiút akarsz.
2020. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!