Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan oltozkodjek es viselked...

Hogyan oltozkodjek es viselkedjek hogy Urno/domina lehessek mindenki szemebe? De egybe termeszetes szepseg is akarok lenni. Nem szeretem nagyon festeni magam s ilyesmik

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 08:12
 1/9 anonim válasza:
Nem a közèpkorban vagyunk drága hogy úrnő lehess. Sokkal jobb ha mindenkihez kedves vagy ès aranyos. Akkor a többi ember is jobban fog becsülni főleg akkor ha nem vagy lenèző tipus.
2014. nov. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az életben vagy az ágyban?
2014. nov. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
eletbe
2014. nov. 22. 11:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Kicsit goth stílusban.De ha nincs egyéniséged,akkor kb. leszarják mit akarsz vagy milyen akarsz lenni.
2014. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy am.?
2014. nov. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azt, hogy úrnő lehess ki kell érdemelni. Szerintem inkább a viselkedésre fektess nagyobb hangsúlyt, mint öltözködésre. Hiába a ruha, ha a viselkedésed teljesen mást sugároz.

Szerintem egy úrnő határozott, fegyelmezett türelmes, kedves, de ha kell tud kemény is lenni, és a legfontosabb: intelligens.

2014. nov. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És még annyi: Nem hiszem,hogy muszáj lenne festened magad! :)
2014. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem az úrnőről egy jégkirálynő jut eszembe, kemény, fegyelmezett, nem sugároz érzelmeket. Viszont egy úrinő archoz nekem egy festett arc passzol mindenképpen. Erős szemsmink, füstös szem minimum. Szájra nem feltétlen, elég egy természetes matt rúzs.
2014. nov. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszonom nektek :)
2014. nov. 22. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!