Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális, hogy soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy soha nem akarom elveszíteni a szûzességem?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. Van két fontos célom, amiket elakarok érni. Annyira fontosak a számomra, hogy nem is akarok családot sem. Nem mondom, hogy nincsenek férfiak, akik nem tetszenek mert hazudnék. Van két barátnôm, aki minding azzal piszkál, hogy mikor vesztem el. Elmondtam neikik, hogy nem akarom elveszíteni a céljaim miatt.
2020. júl. 3. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Ez a te egyéni döntésed, nincs vele semmi baj. Másnak semmi köze hozzá :)
2020. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
A héten már legalább 10 ilyen kérdést írtál ki, nem unod még? Azt csinálsz amit akarsz, ha nem akarsz dugni nem dugsz, senki nem erőlteti rád. Komolyan mondom nem hiszem el hogy vannak ilyen hülye emberek.
2020. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem furcsa, de te tudod, mitől vagy boldog. Illetve nem világos, hogy ez miért gátolna a céljaidban.
2020. júl. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23%

Nekem is ez a célom.


27F

2020. júl. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
9%
Megértelek. Én Jézusnak tartogatom a szüzességem.
2020. júl. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%
Hülye troll ez a kérdező, már törölte is magát :D Minden nap felteszi ezt a retardált kérdését aztán törli magát.
2020. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%
Nem normális,egyszer úgyis elveszted.Jön a szőke herceg,és szétteszed neki a lábad.
2020. júl. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen, már vagy 20x írta ki. Most nem tudom mire vár. Az emberek többsége már leírta neki, hogy tojik rá ő hogy akarja elb.ni az életét. Demokráciában mindenkinek joga van hozzá, hogy úgy legyen hülye ahogy akar (ha azzal másokat nem zavar).
2020. júl. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
14%
Legalább megkíméled magad a sok fájdalomtól, és stressztől, akár milliárdossá is válhatsz.
2020. júl. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Normáli e?Nem is tudom.Mit jelent a normalitás számodra?Azt,amit az emberek többsége követ,vagy csinál?

Figyelembevéve,hogy az emberek nagyjából 99%a társat keres,és családot alapít..

Ha fél lábam van,vagy ha vak vagyok,az normális? Ha szerinted igen,akkor a szüzességed megtartása is normális.

2020. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!