Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Hagytatok már el egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Hagytatok már el egy férfit azért mert csak átlagos mérete volt?

Figyelt kérdés
2020. júl. 3. 19:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
41 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Én az átlagos méretet szeretem, úgyhogy nem.
2020. júl. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Átlagos nő az átlagos méretet szereti. Én nem vagyok átlagos ;)
2020. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
66%
Sosem tanuljátok meg, hogy az átlagos mérettel semmi probléma???
2020. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon nem. Sőt egy atlagos meretu ferfi fonyeremeny szamomra.
2020. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%
A hülyéket szokták elhagyni akik azt hiszik a farokméret a legfontosabb. Pontosabban azokkal össze sem állnak :)
2020. júl. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

Milyen gyönyörű tud lenni. :PPPP


[link]

2020. júl. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest,hogy nincs vele semmi baj,elég sok az igen :D
2020. júl. 4. 12:41
 8/10 anonim ***** válasza:
Sosem hagynám el ezért.
2020. júl. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát kinek mi az átlagos, mármint én nem statisztikák alapján szelektálok és nem is valami jó a szemmértékem, de pl amit a #6 linkelt, az az én eddigi (8 elemes lista, nem valami reprezentatív) tapasztalataim alapján némileg az átlag alatt van. Vagy a képen szereplő úriembernek van gigantikus óriáskeze. Szóval ha engem eddig mindig átlagon felüli mérettel megáldott pasik találtak meg, akkor ez torzíthatja a képem az "átlagos" pénisz fogalmáról. Szóval már csak ezért sem tudnék igazán releváns választ adni a kérdésedre. Hiszed vagy sem, nem szabócentivel vonulok ágyba, szóval nem tudom megmondani egy péniszről sem, hogy pontosan mekkora, csak annyit tudok, hogy esztétikus-e, arányos-e, és hogy jó érzés-e amikor bennem van. Amennyiben jó érzés a szex vele, akkor nem fogok szakítani, méret ide vagy oda, és nyilván olyat sem csinálok, hogy mikor előkerül a nadrág tartalma, egyből fogom magam és öltözök, mert ránézésre nem tudom megállapítani, milyen varázslatra képes vele a tulajdonosa.

Viszont nem volt még részem tartósan rossz szexben, szóval emiatt még sosem kellett szakítanom senkivel.

2020. júl. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem. Olyat viszont elhagynék,aki állandóan a farokméreten rugózik és többet foglalkozik a témával,mint velem. Az én szememben ha egy pasi a f...@sszal foglalkozik az búzi.
2020. júl. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!