Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak tetszene nektek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak tetszene nektek, ha egy nő dominálna az ágyban?

Figyelt kérdés
Milyen dolgokat szeretnétek?
2020. júl. 3. 23:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
A férfiak 90%-ának nem tetszene.
2020. júl. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Igen de csak helyzet fűggöen!

Kikötözés ,izgatás,stb...

2020. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 The Dead and Dreaming ***** válasza:
73%

Úgy néz ki, hogy én a 10%-hoz tartozom, de nekem sajnos ez nagyon tetszene. Nem tudom hirtelen, hogy milyen dolgokat szeretnék, de a dominancia része, hogy úgymond ő legyen az a fél, aki eldönti. Nyilván ilyen alap dolgok, mint a kikötözés és az olyan dolgok amiben igazán előjön az, hogy ő dominál tetszene. Ami még úgy érzem, hogy amolyan "fétisem" lett azaz, hogy nagyon tetszene, ha be lenne kötve a szemem és kiszolgáltatott lennék számára és úgy kellene őt szájjal kényeztetni vagy épp úgy szexelnénk, hogy nem látok. Ebben a dologban talán még az orgazmus kontroll is benne van, tetszene ha mondjuk egy ideig megszabná, hogy nem lehet orgazmusom de nekem őt kényeztetni kellene, majd ő döntené el, hogy mikor adja meg nekem azt amire vágyom, ha értitek. Ez amolyan titkos fantázia nálam. Bár én nálam ez hangulatfüggő. Nekem a fordítottja is rendben lenne. Szeretek úgymond domináns lenni, de néha tényleg vágyom arra, hogy én legyek a kiszolgáltatott/alárendelt fél.


F

2020. júl. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tetszene. De en eleg extrem dolgomra vagyok es nem csak a szex alatt szeretnem ezt megelni. Izgat, ha megcsalnak, ha uralkodnak rajtam 24/7ben, ha megalaznak es az is, ha nokent kezelnek. Szeretek labat nyalni es az se allna tavol tolem, ha a no megdugna es megszopatna felcsatolhatossal. Eleg engedelmes vagyok, szoval velem aztan lehetne jatszani ilyen teren :D
2020. júl. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nem, fordítva szokott lenni és nem véletlen

ennek megfelelően is keresek partnert

2020. júl. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen.

Kikötözés, fenekelés, orgazmus kontroll, alázás, pofozás, és igazából bármi jöhet ha a nő élvezi és nem jár sérüléssel.

2020. júl. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez nekem mindig is tetszett és a mai napig is tetszene .
2020. júl. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszene: csúnya beszéd, utasítás, talpnyalatás, lábkényeztetés, kikötözve lábmunka, esetleg enyhe t*nrúgás. Huh...:)
2020. júl. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen, nekem is tetszene. Szerintem ez nem olyan ritka különben.

A kiszolgáltatottsag erzese, pl ha kikötöz, ha élvezi hogy kívanom de enged vagy fizikailag fájdalmat okoz, vagy egyébb kellemtlenséget el kell viselnem a kedvéert. Az jó erzés.


F/44

2020. júl. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk rendszeres. Nejem beöltöztet, ki sminkel, parókába és cica ruha, vagy combfixes harisnya. Valamint strapon fel és használ, mint ahogy én is szoktam őt. Ujjaz, megdug, megszopat és felnyalatja, lenyeleti velem a saját spermám. Ilyenkor én vagyok a ribi. Ezt szeretjük és élvezzük. Ennyi!
2020. júl. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!