Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem szeretnek a ferfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szeretnek a ferfiak dominalniaz agyba?

Figyelt kérdés
Ugy veszem eszre, hogy a ferfiak arra vagynak, h lovagoljak szopjak le oket. Hol vannak a dominans , agynak szorito fenekelo ferfiak? Miert csak kisfiukkal van dolgom? A tarskeresokon se talalok nekem megfelelot. Vegleg kihaltak? 19L

2019. aug. 19. 18:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
Ez igaz de van egy rosszabb tipus aki már d.gni se akar hanem csak nyalni azoktól hányinger kerülget :D
2019. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én meg szoktam kérdezni mit szeret az aktuális barátnő, és hadd szóljon. :D

20f

2019. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Azért nem ez a két véglet van, hogy aki nem fenekel el és szorít az ágynak az kisfiú.
2019. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
Tehat,az aki nem BDSM kedvelo szadista,az nem is igazi ferfi?:0
2019. aug. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 StevenUp ***** válasza:
75%
Azért mert ha szabadjára engedném a vágyaimat az fájna neked, kedves kérdező :D
2019. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
42%
Miért szeretik a tini kislányok játszani a nőt? 19 vagy, örülj,hogy valaki megdug. Anyu tudja,hogy a kislányának ennyi tapasztalata van?
2019. aug. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Miért fontos hogy a férfi domináljon, a lány meg csak széttegye a lábát azt menjen a menet? :D
2019. aug. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves erett kommentelo! Ne usd az orrod bele a dolgaimba, ha tudni akarod egyedul elek en keresem magamnak a penzt ugyhogy nekem te ne beszelj ilyen lekezelon. Lehet hogy te oreg korodik a szuleiden csungtel de az legyen a legnagyobb bajod, hogy en milyen tapasztalt vagyok!:))) a tapasztalat neked azt jelenti hogy 100 emberrel dugtam? Lassan 20 vagyok es 5 ferfivel voltam ami szerintem normalis mas 18 eves koraig mar tobbet beszerez ;)
2019. aug. 19. 18:36
 9/18 anonim ***** válasza:
47%

6-os

nagy összegben mernék ráfogadni hogy te lehetsz olyan 30+-40+ felett és mégis azokra a sokat szidott tinikre izgulsz ,pff hipokrata :D

2019. aug. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
AMúgy erősen kamu. A kérdés túlságosan sztereotip dolgokra épül, ráadásul mind a kérdés,mind a válasz tele van helyesírási hibákkal. Mindemellett elég provokatív.
2019. aug. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!