Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, voltatok már együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már együtt szűz vagy tapasztalatlan sráccal? Az elején gyorsan elment az ágyban?

Figyelt kérdés

Meddig bírta a barátotok az elején az ágyban? Később ügyesedett, ment neki tovább is?

Nem az első 1-2 alkalomra gondolok, az nem számít, hanem kicsivel utána.

Köszi a válaszokat :)



2020. júl. 4. 10:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogtam már ki tapasztalatlan srácokat. 3-4 perc után elmentek. De volt aki 1 percig birta.
2020. júl. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Igen voltam,volt aki birta ,volt aki nem,20/l
2020. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Par lokest birt elsore. Azota sokkal tovabb birja.
2020. júl. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%
Par percig bírta csak, szörnyű volt
2020. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

1-2 percig bírta csak 😐

De már attól majdnem elment, amikor levetkőztem, úgyhogy néhány lökés után vége is lett.

😕

2020. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam olyannal is akinek nem állt fel, és volt olyan is akinek csak elég volt megfognom, pár másodpercig vertem neki, és már el is ment.
2020. júl. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én 2 internet oldal nevét adom meg olvasd el nyugodtan és minden kérdésedre választ kapsz:

10 dolog, amit a pasik eltitkolnak a barátnőjük elől - Joy.hu

www.joy.hu › pasik-titkai-31782 › explicit_content

1. Félünk a szextől – egy új nővel. Igen, igaz: mi, férfiak folyton a szexre gondolunk; és ha egy dús dekoltázzsal találjuk szemközt magunkat, lehet, hogy a ... A misszionárius póz vagy az izgalmas kínai szánkózáspozitúra jön-e be neki? ... Akármilyen klasszak is a nők, jobb, ha idejében összebarátkoznak az anyukánkkal.


A 30 éves szűz: avagy a srác, aki elhitte, hogy nem elég jó

www.evamagazin.hu › a-srac-aki-elhitte-hogy-nem-ele...

2018. febr. 28. - Gyerekkori barátnőmmel épp a régi ismerősökről, közös nyaralásokról nosztalgiáztunk egy kávé felett, amikor valahogy szóba került az a srác,

2020. júl. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%

33 éves szülinapomra kaptam a páromtól egy lehetőséget, hogy elcsábítsak egy szűz fiút.

Nagy nehezen találtunk.

A srác ahogy levetkőztünk kb. 10 másodperc alatt ment el.

Aztán pár perc múlva ismét kész volt.

Hatodjára(!) kb. negyven perc után ment el...

Amilyen szörnyen indult, olyan szupi lett a vége.

2020. júl. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A legrövidebb szex volt. Már attól szinte elélvezett,amikor meztelenül csókolóztunk. Amint megmozdultam a farkan mar spriccelt is bele...
2020. júl. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
53%

Tapasztalatlan volt, már meztelenek voltunk és úgy csókolóztunk (nagyon jól csókolt), gondoltam megnézem áll-e már a cerka, megfogtam a kicsikét, akkor kezdett duzzadni és már el is ment. Betudtam annak, hogy ennyire jó nő vagyok.

Még kétszer ment el mire be tudta rakni.Attól nem élveztem el, de nyelvvel megadta ami jár nekem.

Reggelre viszont jó volt várni, már nem parázott, jó vastagon kitöltött, és már kezdtem élvezni is a dolgok.

Még együtt vagyunk, gyakorlunk sokat, és imádom hogy olyan dundi van neki

2020. szept. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!