Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Voltatok távkapcsolatban?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok távkapcsolatban? Hány kmet válalnátok max be? Tapasztalatok? Ment a kapcsolat? Okozott ez problémát? Hány évesek voltatok mikor össze jöttetek és mennyi most? Milyen neműek vagytok? Meddig voltatok/vagytok együtt?

Figyelt kérdés
Bele mennétek egy 120 kmre távol lakó (ez kb 1óra és 30-40 perc utazás) emberrel egy kapcsolatba?
2020. febr. 28. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

Az a kettőnk idejétől és a közlekedéstől is függ. Pl voltam már úgy kapcsolatban hogy 65km volt közöttünk. De ha volt időnk minden nap tudtunk talizni. Meg volt, hogy 300km de azt is meg tudtuk oldani heti szinten.

De lenne olyan, hogy itt van kb 40km re és nagyon bajos lenne a tali, főleg együttalvás nélkül. Nem mindegy a közlekedési lehetőség. Meg hogy ki hogyan ér rá.

2020. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Természetesen megpróbálnám az ember tapasztalatokbol él es max ha nem jo fájó szívvel de véget vetnek neki ami tudom nem ilyen egyszerű mint itt leírva.
2020. febr. 29. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
50 km-ig belemennék. Afölött már necces. Nekem nem elég hogy hetente, két hetente egyszer találkozunk, az nem kapcsolat. Nekem kell a párom közelsége
2020. febr. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Mi a kapcsolatunkat 1170 km távolsággal indítottuk. 2-3 hónaponta tudtunk csak találkozni, és akkor is maximum egy hétre. Nagyon rossz volt, szörnyű hogyha nem lehetsz együtt a szerelmeddel de mikor végre összefutottunk az a legcsodálatosabb élmény volt és kárpótolt a többhónapos szenvedésért. Ki kellett birni mert tudtunk egyszer jobb lesz. Másfél évig húztuk igy, voltak hullámvölgyek de annyira szerettük egymást hogy kibirtuk. Most már hazaköltözött és bármikor találkozhatunk, úgy érzem megérte a szenvedés. 5 éve vagyunk már együtt.

Szóval ha szeretitek egymást bármilyen távot ki fogtok birni, és a tietek szerintem nem is számit vészesnek.

2020. febr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
20/N és 22/F évesek vagyunk. 5 éve vagyunk együtt ebből 3,5 éve élünk távkapcsolatban..még hozzá 1200, de volt 1800 km is. 5-6 hetente találkozunk. Nem mondom,hogy ez sokszor nem okozott nehézségeket, de sajnos muszáj kitartanunk egymás mellett, hogy legyen jövőnk.. amíg én itthon tanulok,addig ő külföldön dolgozik.
2020. febr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A 4-essel abszolút egyetértek.

Én a párommal most leszünk kb. 3 hónapja együtt és kb az elejétől így vagyunk.

Sokszor rossz, hogy távol vagytok egymástól, de a találkozás az csodálatos, minden percével együtt. Kárpótolja a hiányt, amit oly sokáig érzel :)

Én és a párom között több, mint 500 km van és mi is kb. 2 havonta látjuk egymást, és nem mondom, hogy könnyű, mert igenis nehéz, sok kitartás és türelem kell hozzá, nehéz olykor, mert nagyon hiányzik és nincs itt, de ha komoly a szándékotok egymással, akkor szerintem a távolság nem lesz gond.

20F

2020. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nyáron kimentem Amerikába dolgozni, így a barátom itthon maradt, még friss volt a kapcsolatunk így nagyon féltem, hogy vége lesz mert hát nem tagadom, nagyon megszerettem, nagyon szerencsésnek mondhatom magam mert kibirta nelkulem a nyarat. Most viszont itt a járvány, es őszintén picit félek, hogy hogy fogjuk kibirni mert itthon is tavkapcsolatban élünk. Mindennel jobban szeretem es szerintem ezek nagyon jó próbák ő 24 éves és már több mint 1 éve egyutt vagyunk, napról napra egyre jobban szeretem es most nagyon hianyzik is, hiszen ki tudja meddig lesz ez a járvány állapot.

20/L

2020. márc. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

8600km 3 evig. Fel evente/ evente talalkoztunk. Mostmar ide koltoztem hozza (azsia), igy vegre egyutt lehetunk.

Nagyon, nagyon nehez de szamomra megerte. Mondjuk en turelmes tipus vagyok.

Amikor ossze jottunk o 16/F en 19/L. Most 20 es 23 vagyunk. Lassan 4 eve vagyunk egyutt.

A kapcsolat rendben volt mert volt egy kozos tervunk es ez motivalt minket. Egyszer fordult elo, hogy "szakitottunk" (csak par orara.) De ez nem a tavolsag miatt volt hanem szemelyes okokbol.


En ugy vagyok vele ha latom, hogy komolyan gondlja o is es en is. Akkor nehogy mar egy kis tavolsag kozenk alljon. Mindenesetre egy probat meger.

2020. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!