Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Csikló orgazmust hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csikló orgazmust hogy lehet nálatok elérni férfiként? Mi a biztos "recept"?

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 11:25
A kérdező szavazást indított:
Csak nyalás
Csak a csikló izgatása újjakkal
Nyalás + ujjazás
Egyéb variáció(kifejtem kommentben)
99 szavazat
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%
Bocs, hogy beleugatok férfiként, de nem minden nőnek van csikló orgazmusa.
2020. júl. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%
#1-es! Azért mert te nem vagy képes kielégíteni egy nőt, nem jelenti, hogy ne lenne csiklóorgazmusa.
2020. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Természetesen tudom hogy nincs mindenkinek! A kérdésem azokhoz szól akiknek van :)
2020. júl. 4. 11:35
 4/27 anonim ***** válasza:
97%
Nyalás, ujazás, 20/l
2020. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
41%

#2 😂

Neharagudj, de nem tudom magamara venni ahogy gyk-n kioktat valaki h nem tudom kielégíteni a nőmet, akivel most szexeltem 1 órája kb.


Van orgazmusa csak hüvelyi.

Csak neked leírom egyszerűbben😉.


Elélvez a farkamra és ujjazásra is, de a csikló izgatásra nem tud sőt kifejezetten zavarja.

2020. júl. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
47%
#5 Persze hogy most szexeltél... na menjél vissza szépen minecraftozni.
2020. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%

#6 Mókás hogy annyi itt az élettelen agg szűz, hogy már azt gondoljátok, hogy mindenki az aki kommentel. 😁

Ez leginkább titeket minősít nem engem.

2020. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%

#7 Lányként én meg azt gondolom, hogy egy tipikus önző pasi vagy aki ha nem volt csikló/hüvelyi orgazmusa a partnerének, simán ráhagyja, mert hát ilyen "nem is létezik" oszt' kész. Sajnálom a partnered (ha ugyan van).

Ez leginkább téged minősít.

2020. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
62%

#7 Én meg emberként azt gondolom, hogy nem kellene ennyire lenézned mindenkit magad körül.

Nagyon is foglalkozok a barátnőmmel, szexuálisan meg pláne. Eddig szinte az összes nőnek, akivel együtt voltam tudtam csikló orgazmust okozni, sőt ahogy én észrevettem a többség leginkább így tud elélvezni a többség és éppen a hüvelyi megy nekik nehezen.


De az emberek különbözőek, a jelenlegi barátnőm ilyen. 4 éve vagyunk együtt és rengetegszer nyaltam ki. Pontosan ismerem már hogy milyen és mit szeret, mi az amire el tud élvezni.


Bár azt is kétlem, hogy nő vagy. Inkább egy provokátor. 🙂

2020. júl. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
21%
#9 Pattanásos kis incel vagy.
2020. júl. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!