Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan veszítsem el a szüzessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan veszítsem el a szüzességem, ha mizantróp vagyok?

Figyelt kérdés
22 vagyok (hamarosan 23 leszek), és még szűz. Szeretném elveszíteni, mivel kívancsi vagyok rá, hogy milyen a szex (és ciki is ennyi idősen még érintetlennek lenni), de nem tudom, hogy hogyan kezdjek hozzá, mivel mizantróp vagyok. Sosem volt kapcsolatom, sosem csókolóztam, nem végeztem önkielégtést, sőt, abban sem vagyok biztos, hogy mi a szexuális irányultságom. Tud valaki valami bevállt receptet a szüzesség elvesztésére?

2018. szept. 30. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Jó kérdés, ha nem tudjuk milyen nemű vagy.

Ha lány, dugj fel egy dildót.

Ha fiú, dugj meg egy grapefruitot.

Miért lenne ciki érintetlennek lenni?

Sokkal cikibb gyűlölni az embereket.

2018. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor el kell menni horgászni és egyenlőre ezzel nem kell foglalkozni.
2018. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Tehát emberkerűlő vagy ha jól értem. Sosem végeztél még önkielégítést 22 éves korodig? Hihetetlen hogy van ilyen is.
2018. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nőnemű vagyok.
2018. szept. 30. 19:58
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Embergyulolo vagy ,de feljossz ide es felteszel egy kerdest ,amire az emberektol varsz valaszt... Kiraly 👍


Egyaltalan nem ciki es egyebkent sincs senkinek koze hozza,szoval alapesetben senki nem tud rola,tehat senki elott nem lenne ciki.


Ha gyulolod az embereket akkor hogy tervezted elvesziteni?


Az,hogy nem vegeztel onkielegitest hogyan kapcsolodik az embergyulolethez?


22 evesen illene tudni,hogy melyik nemhez vonzodsz.


En tudok bevallt modszert,de ahhoz le kellene fekudni valakivel ,ami az embergyuloletet miatt problemas.

2018. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Várj?

Egyszer úgyis jönni fog valaki aki tetszik , akivel leállsz beszélgetni és beleszeretsz vagy csak vonzódsz hozzá.

Sok ismerősöm később megbánta hogy olyannal kezdte a szexuális élményeit akihez nem vonzódott (bár legtöbbjük nő).

Ha más nincs, fizetős lányok/fiúk bevezetnek mindenbe. Van Bi mindkettőből.

Sok sikert a keresésben :)

2018. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Gyakorlatilag a szűzhártyád átszakíthatod egy uborkával is, de attól te még szűz vagy amíg egy hús vér emberrel nem bújtál ágyba.

Azt viszont én sem értem, hogy hogy nem masztiztál még? Annyira embergyűlölő vagy hogy magad is utálod és ezért nem akarsz magadnak sem örömet okozni? Ha igen pedig hova a változás?

Eleinte csak az ujaddal izgasd magad odalint csikló tájon és nézd meg mit vállt ki belőled az érzés.

2018. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"és ciki is ennyi idősen még érintetlennek lenni"


Nem ciki. Egyszerűen senkit sem érdekel.

2018. szept. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
#8 hát azért engem érdekelne az a szüzesség ;)
2018. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
A mizantróp az nem emberkerülő, hanem inkább embergyűlölő:) de nem baj, magyarán az antiszociális egyik formája...
2018. szept. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!