Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mikor először lefeküdt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mikor először lefeküdtetek a párotokkal ti mondtátok, hogy mehet, vagy ők próbálkoztak, ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kimondtam azt, hogy benne vagyok a dologban, plusz tettem egyértelmű jelzéseket, pl. simogattam a nadrágját egy bizonyos ponton. :)
2020. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
én kezdeményeztem, ő pedig vette a jeleket :D
2020. júl. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Pettingeltünk már néhány hete,de én még nem szerettem volna.Aztán az egyik pettingelés során annyira jól csinálta és én annyira felizgultam,hogy minden porcikám akarta, és én mondtam neki,hogy ha gondolja húzzon gumit.Így történt,csodálatos volt.Talán azért is mert hirtelen jött a gondolat,nem készültünk rá.
2020. júl. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Ő kezdeményezett, én pedig megerősítettem, hogy folytassa :)
2020. júl. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már volt petting és orál előtte, amikor pedig készen álltam akkor szóltam neki.
2020. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a pettingelés alakult át együttlétté. Ruha nélkül pettingeltünk és elkezdett dörzsölni ott és mire észrevettem már belém is hatolt. Akkor mérges voltam a barátomra, mert nem ezt beszéltük meg, de utólag megbocsátottam neki.
2020. júl. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%

Nincs partnerem épp.

Az exemmel úgy történt hogy kb 3. Randin után mondta hogy van egy meglepetése. Kimentünk a közeli tóhoz autóval, volt ott egy magas les. Hozott pokrócot, pezsgőt, epret, laptopon filmeztünk. Simogatott, én is őt. Én a mellkasát hasát, ő a hátam. Felnéztem rá ahogy a mellkasához bújtam és megcsókoltam. Megfordultam hogy hátulró hozzám bújni tudjon. Feljebb húztam a szoknyám ahogy fordult, nevetett egyet és azt mondta hogy "ne húzd az agyam kérlek".. Mondtam hogy remélem erre is készültél.. 😊

2020. júl. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az akkori párommal még már többször pettingeltünk és többször rá is kérdezett, de még nem akartam, aztán egyik alkalommal ismét rákérdezett, hogy még nem e akarom és akkor már egyáltalán eszembe sem jutott, hogy nemet mondjak. Szerencsére nem fájt egyáltalán, vigyázott rám és már az első is nagyon jó volt.
2020. júl. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!