Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan dolgozzam fel? Megundor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel? Megundorodtam a páromtól ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a történet bizonyára sokakat sokkolni fog.

Szóval én,és a barátnőm is teljes mértékben ápoltak vagyunk,mindig,semmi igénytelenségről se koszról nem volt szó.

A lényeg az,hogy 6 éve vagyunk együtt,és úgy éreztük ki szeretnénk probálni az anális sexet. Előtte mindketten alaposan lezuhanyoztunk stb..stb.. (a barátnőmnek van 2 cicája, valószínűleg innen,vagy pedig nem jól átsütött hústól)

De amikor kihúztam a farkamat a popsijábol.. nos.. televolt MÉG MOZGÓ! Cérnagilisztával a farkam. Azt hittem ott ájulok el menten,nem értettem az egészet.

Kapott rá gyógyszert,amit 3 szor bekellett venni,és ennyi az egész,nagyon sok embernek van egyébként csak vagy nem tud róla,vagy éppen nem így derül ki. (Ő nem vett észre magán semmit,nem érezte hogy bármi lenne)

Naszóval,most hogy elmeséltem ezt a hihetetlen történetet.

A problémám az,hogy azóta nem kívánom sexuálisan,nagyon-nagyon szeretem őt de valahogy nemtudom.. ilyen mély sebet hagyhatott bennem? Szerintetek mi tévő legyek,esetleg egy idő után elfelejtem magától?

3 hete ennek az egésznek.

Köszönöm!



2020. júl. 4. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%

Gelesztás az asszony. Nagy valoszinűséggel akkor te is.

Magadtol is undorodsz?

Jol van az nem volt eleg a punci meg is erdemled

2020. júl. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én is végigcsináltam a gyógyszerkurát természetesen.

Elég volt a punci.. sőt..

De az életbe egyszer ki lehet probálni :)

(Csak erre nem számítottam) :D

2020. júl. 4. 17:34
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért kell gumival csinálni
2020. júl. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A kérdésre légyszíves normálisan írtam ki
2020. júl. 4. 17:41
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A gyógyszer kihajtja, utána semmi gond.
2020. júl. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Óvszerrel dugtad?

Mekkorák voltak azok a kukacok?

2020. júl. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha ez megtörténne velem ( hogy férges a párom) nálam természetes lenne hogy minimum tartanék hogy még egyszer megtörténik. Miután már biztos hogy nem olyan, utána lehet újra szexelni. Miután megtörténik ez kicsit (vagy teljesen) alábbhagy/elmúlik és minden a régi. Bár attól még tarthatsz majd tőle.
2020. júl. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Hát haver, én alapból nem szeretem az anált pasiként (se adni, se kapni), de ezt ahogy elolvastam, a gyomorideg beindult egy nagyobb lökéshullám formájában, amikor a gilisztás részhez értem. Ezzel az a gáz, hogy márpedig észre lehet venni. Vagy amikor a barátnőd pottyant, akkor soha nem nézi meg a WC tartalmát, miközben leereszti? Már ott látszik, vagyis én így tanultam annó suliban, hogy kisgyerekeknél, akik még bilin kakilnak, ott ha anyuka észreveszi, hogy férgek mászkálnak a kakiban, akkor egyből tudja a kezelést indítani. Alapvetően egy eléggé gyakori jelenség szerintem, de ebben a formában, ahogy te leírtad, lehet, hogy sok más análkedvelőnek elvetted a kedvét. :D
2020. júl. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Két észrevétel:

1. Azt olvastam, hogy a cérnagilisztát az emberek egymástól kapják el és nem kapható el állatoktól.


2. Én szülés után azért undorodtam meg a szextől, mert a belőlem kizúduló magzatvízre asszociáltam valamiért, ha a szex eszembe jutott. Hogy onnan és ilyen mennyiség és ilyen zselés állagú. Szóval kicsit magamtól undorodtam meg, pedig a szülés nagy csoda volt számomra, de ez a szexuális életemre jó 1,5-2 évig kihatott. Azóta teljesen kiment a fejemből, ami olyan volt, mint egy pavlovi reflex: szex és arról rögtön magzatvíz jutott eszembe. Valahogy nálad is dolgozni kéne azon, hogy a szex ne ehhez az élményhez kapcsolódjon, de nem lesz egyszerű szerintem.:( Hiába tudod fejben, hogy hülyeség és nem múlhat ezen a kapcsolatod és a szexuális életed, pedig De, ezen fog múlni:( Szerintem szükségetek lesz szakemberre vagy a szex már csak valaki mással fog működni, akihez nem kötődik ez az élmény.:(

2020. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Előtte csináltatok beöntést? Csak, mert ha máskor nem, akkor a beöntésnél szerintem látszódott volna, hogy nincs minden rendben. És gumit mindig húzzatok análhoz. Remélem nem el kell elmondani, hogy miért.
2020. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!