Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan dolgozzam fel? Megundor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel? Megundorodtam a páromtól ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a történet bizonyára sokakat sokkolni fog.

Szóval én,és a barátnőm is teljes mértékben ápoltak vagyunk,mindig,semmi igénytelenségről se koszról nem volt szó.

A lényeg az,hogy 6 éve vagyunk együtt,és úgy éreztük ki szeretnénk probálni az anális sexet. Előtte mindketten alaposan lezuhanyoztunk stb..stb.. (a barátnőmnek van 2 cicája, valószínűleg innen,vagy pedig nem jól átsütött hústól)

De amikor kihúztam a farkamat a popsijábol.. nos.. televolt MÉG MOZGÓ! Cérnagilisztával a farkam. Azt hittem ott ájulok el menten,nem értettem az egészet.

Kapott rá gyógyszert,amit 3 szor bekellett venni,és ennyi az egész,nagyon sok embernek van egyébként csak vagy nem tud róla,vagy éppen nem így derül ki. (Ő nem vett észre magán semmit,nem érezte hogy bármi lenne)

Naszóval,most hogy elmeséltem ezt a hihetetlen történetet.

A problémám az,hogy azóta nem kívánom sexuálisan,nagyon-nagyon szeretem őt de valahogy nemtudom.. ilyen mély sebet hagyhatott bennem? Szerintetek mi tévő legyek,esetleg egy idő után elfelejtem magától?

3 hete ennek az egésznek.

Köszönöm!



2020. júl. 4. 17:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21%

Ha tudtad, hogy giliszta gyógyszert szed, akkor minek dugtad a hátsó bejáraton?

Amúgy meg észre lehet venni. Ha nem érez semmit, akkor lehet, hogy nem is cérna giliszta, hanem más féle parazita. Én voltam még sulis koromban gilisztás, sajnos elterjedt a suliban valamiért és mindenki kapott féreg gyógyszert. Bizony lehet érezni, esténként úgy viszketett a seggem, azt hittem megbolondulok, emésztésem sem volt túl jó és tényleg baromi undorító volt az egész.

2020. júl. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
De akkor ő tudott róla? Észrevette magán, hogy ilyen baja van előtte?
2020. júl. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Óvszer volt rajtam természetesen.

2020. júl. 4. 23:02
 14/17 anonim ***** válasza:
55%

Ha előtte csinált beöntést, akkor ott ki kellett már derülnie h gilisztás.

Megesik az ilyen főleg ha cicája van az embernek, de megértem h miért ment el ettől a kedved. Ez nem mindennapi dolog.

Lehet h idővel jobb lesz, csak próbáld kicsit elfelejteni.

Legközelebb ha análba akarjátok akk csináljon beöntést, és nézze meg az ürülékét.

L

2020. júl. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy szexuálpszichológushoz. Lehet tud rajtad segíteni. Kinevetni nem fog, biztos találkozott már hasonló esettel.
2020. júl. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19%
Soha a budos eletbe nem fogom kiprobalni az analt 🤯🤯🤯
2020. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 orton ***** válasza:
0%
Menj el egy pszichológushoz. Amúgy ha egy háztartásban éltek, sanszos hogy te is gilisztás vagy, szóval nem tudom miért undorodsz a párodtól. Ez egy betegség. Tiszta óvoda.
2020. júl. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!