Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Aki intim gyantáással...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Aki intim gyantáással foglalkozik. Volt már olyan hogy férfi vendégeteknek felállt közben?

Figyelt kérdés
Sajnos én így jártam és nagyon ciki volt nem bírtam elnézést kérni. Ez mennyire gáz?
2020. júl. 4. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem ezzel foglalkozok, de járok intim gyantázásra és a kozmetikus mondta hogy elő szokott fordulni.
2020. júl. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ebben mi a ciki? Sok férfinak mindenre feláll. Ezt egy nő tudja.
2020. júl. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem feltétlen szexuális, lehet stressz/félelmi reakció is.
2020. júl. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt.
2020. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem gáz. Aki ilyennek foglalkozik, az tisztában van vele, hogy történhet ilyen.
2020. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod ez önkéntelenül meg történik az emberrel.

Max elnézést kérsz, és kész.

F

2020. júl. 5. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%
S miért te kértél elnézést? Vagy pókerarcot vágsz és nem veszel tudomást róla, vagy ha azt látod direkt csinálja akkor szólsz neki, hogy akkor most kis szünet amíg lehiggad és legközelebb nem fogadod az adott vendéget.
2020. júl. 5. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%

Volt, igen, többször is. Megkérdeztem, hogy szeretné-e, hogy levezessem neki. A többség szeretné, én meg imádom csinálni.


27N

2020. júl. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

A nyolcas férfi.

Rendszeresen felállt és be is próbálkoztak.

Ha feláll de közben nem próbálkozik és tisztelettudóan viselkedik számomra nem szokott kellemetlen lenni mert önkéntelen. Így is elég kiszolgáltatott helyzet. Nem kell mèg őket pluszban emiatt stresszelni.

2020. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
9: nő vagyok...
2020. júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!