Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik bikinim jönne be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik bikinim jönne be szerintetek a pasik többségének a strandon?

Figyelt kérdés

Gyakran járok strandra mióta jóidő van viszont pasizni ritkán szoktam ilyen helyen de jelenleg úgy vagyok vele hogy szívesen flörtölgetnék de bármi másra is nyitott lennék ha úgy alakulna:)Van több bikinim is,a többségük tangás alsóval,van egy ezüst színű sima alsóval,van egy fekete tangás,párducmintás felső és fekete tangás alsó,illetve egy felül-alul fehér tangás alsóval:)Ezek közül melyikkel lenne nagyobb sikerem?

Szoktam járni Pestre és mióta jobb a helyzet azóta gyakran Pesti strandokra szoktam menni így inkább ott alakulhatna valami:)Úgyhogyy akár jó strandot is ajánlhatnátok nekem:)



2020. júl. 5. 00:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Pesterzsébeti Strandot tavaly újították fel, nekem az a kedvencem.
2020. júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Olyanok, amik nagyon jó nőkön vannak.
2020. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül szinte semmit nem lehet mondani, mert minden alakra más és más illik.
2020. júl. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kép nélkül erre hogy válaszoljunk? Egy 80 kilós úszógumis ártányon egyik sem állna jól, de van az a test amin bármelyik. :D
2020. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindig a black bikini bottom volt ellenállhatatlan
2020. júl. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Attól is függ hány éves vagy, de kép nélkül nagyon nehéz megmondani😅
2021. aug. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!