Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, ha 26 évesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha 26 évesen szűz valaki?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok, gondolom ez is fontos szempont. Az a bajom, hogy nagyon gátlásos vagyok és nem bírok változtatni rajt, hiába próbálkozom. Kevesebb vagyok ezért a többi embernél?
2020. júl. 5. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon.

19L

2020. júl. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Segítsek rajtad..?

32N

2020. júl. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Óvatosan, mert 2-es mellécsapott, F-et akart írni...kapsz tőle olyan kezelést 😆
2020. júl. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Az már elég gáz. Erősen úgy néz ki túl sok az a gátlás. Pszichológus segíthet.
2020. júl. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonymousreview60 ***** válasza:
64%

Eléggé. Ha eddig magadtól nem estél túl rajta, akkor nagyon sok gátlás van benned, keveset kezdeményezel, és olyan mértékű önbizalomhiány sugárzik belőled, ami a nők 99%-ának taszító. A prostival való tűzkeresztségen átesés sem használna. Tudom, mert próbáltam. Mondom ezt 38 évesen elvesztett szüzesség birtokàban.

Ha érdekel az esetem, megírom. Addig keress fel egy pszichológust, és kezdj el heti 2-3-szor edzeni.

2020. júl. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Ugyanígy vagyok, csak nőként, szerintem nekem sokkal gázabb, hogy még az vagyok.
2020. júl. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Én 26 évesen még szűz voltam (párkapcsolatom sem volt túl sok előtte). A leírt válaszok is mutatják, hogy ha nem titkoltam volna, valószínűleg még most is az lennék.
2020. júl. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
87%
Senkinél nem vagy kevesebb emiatt!
2020. júl. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Nem gáz, te dolgod :)
2020. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én 28 leszek augusztusban és valószínűleg csak most fogom elveszteni nem sokára. Nálam is a gátlásosság, bizalmatlanság az oka de emiatt egyáltalán nem érzem magam kevesebbnek másoknál. Ami miatt rosszul érzem magam az csak az, hogy már régóta "élvezhettem" volna az életet valakivel, de csak ennyi.


Egyáltalán nem érdekel, ha más ezért lenézne engem. Sőt szerintem inkább az a "gáz", aki emiatt gáznak tart egy embert.

2020. júl. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!