Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Idegesít benneteket,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Idegesít benneteket, ha a strandon a pasik megnézik a melleiteket bikiniben, napozás közben? Van, aki bevállalós, és ledobja közületek a bikinifelsőt?

Figyelt kérdés
2020. júl. 5. 23:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Nekem aztán senki se nézi olyan lapos a felsőtestem. 20/l 😅
2020. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem idegesít, csak az ha már nagyon megbámulnak, pedig nem szoktam nagy szivacsos bikini felsőkben mászkálni.

L

2020. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Ha napozok, amúgy sem leselkedek, hanem olvasok, vagy csukva a szemem. Szóval felőlem.... 😀
2020. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%
Inkább versengenek szokszor a pasi tekintetéért.
2020. júl. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
#1 Nem az van inkább, hogy kétszer is visszanéznek a pasik, mert annyira keresik a melleid?
2020. júl. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Az zavaró ha valaki tolakodóan stíröl, csurgatja a nyálát és még esetleg nem is helyes hozzá. Ha meg utóbbi, akkor tudjon viselkedni is, különben 0-ra ugrasztja a szimpátia szintjét.
2020. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%

Strandon mar edzettebb vagyok, mint akik meglatnak. Nagy togyeim vannak, aranytalanul nagyok. Sok evig tartott megszokni a cirkuszt korulotte puloverben, sot, telikabatban is.

Strandon nem bunko senki, oriasi kuss van, talan szohoz sem jutnak. Jut eszembe, hosszu ideig nem strandoltam, annyira szegyeltem az alakomat.

2020. júl. 6. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem zavar. Én is végignézem a pasikat :D
2020. júl. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Engem azért van ami zavar. A nagyon gátlástalan bámulás.
2020. júl. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
Nézegessen, nem azzal szoktam foglalkozni, hogy azt nézegetem ki bámul, strandra azért megyek, hogy fürödjek és napozzak.
2020. júl. 6. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!