Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti el tudnátok bánni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti el tudnátok bánni 2 pasival az ágyban, vagy túl fárasztó lenne?

Figyelt kérdés

2020. júl. 6. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van aki elbírna és van aki nem.
2020. júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
El simán. Egy nőn több bejárat is van ami hasznalható a férfinak örömszerzésre. Mi den nő el tud, csak nem mindegyik akar. 24L
2020. júl. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

#2 Ez tökéletesen reprezentálja a mai lányok többségének a szexről alkotott elképzelését :D


Úgy értem, hogy ha már van rajtad több bejárat akkor el is bírsz a több pasival, mert neked nem kell amúgy semmi mást a bejárataidon kívül beletenni a szexbe :D


Tipikusan az a csaj lehetsz aki eszetlen pózokba tekeri magát instán, meg aki nagyszájúan hirdeti, hogy ő biza több pasival is elbír, de nagy "elbírás" kb kimerül abban, hogy fekszel az ágyon mint egy darab fa és várod, hogy "na kedves partnerem, kielégültél már? Hisz van rajtam bejárat több is, miért nem élvezed a szexet akkor?" XD

2020. júl. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen,három már sok lenne.
2020. júl. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint szerintem nem bírnék el két pasival, de komolyan. Sokszor a párom egyedül is maximálisan le tud fárasztani+nem tudnék ugyanúgy maximálisan teljesíteni mindkettővel.
2020. júl. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez mindig pasitól függ, de szerintem a legtöbb lány képes lenne rá.

(habár egyszer láttam egy nagyon sportos pasit dugni (profi break dances), swinger buliban és bakker, na az simán 2 csajt leamortizált egymás után)

2020. júl. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A párom néggyel is elbírt,ráadásul egész nap...
2020. júl. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Símán. Több is volt már...
2020. júl. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Volt részem benne és eltudtam bánni velük :) 41N
2020. júl. 12. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
xd
2022. nov. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!