Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mekkora számot szeretnét...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mekkora számot szeretnétek hallani, ha megkérdezitek a barátnőtöket, hogy hány fiúval volt? Mennyi ami kiverné a biztosítékot?

Figyelt kérdés

Mondjuk, hogy nem tagadhatom le az egészet, mert látszik h "van tapasztalatom".


Tehát 1, 2 felejtsük el.


2020. júl. 8. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az őszintét.


27F

2020. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
én igazából annak örülnék ha 50+-t mondana
2020. júl. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%
10-20 között
2020. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

0 és 100 között...

nem érdekel egyszerűen

2020. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%

A teljesen őszinte választ. Nem érdekel az sem ha sok, az sem ha kevés. Ne legyenek ilyen titkai, bízzon meg bennem, az egy kapcsolat alapja.

Ja amúgy a tapasztalat nem attól függ hány partnered volt... van akinek 20-30-x és mégis max. közepes az ágyban, van akinek csak 1 de vele "mindent" kipróbált az ágyban (és azon kívül), s szinte "profi" módon megy minden, hatalmas szenvedéllyel belevetve magát az élvezetekbe.

2020. júl. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
A lanyok is megekrdezik de barmit mondasz szarul jossz ki belole, na ez hasonlokepp van visszafele is, bar ha no kerdezi az meg gazabb ilyen szempontbol... en azt mondom van amirol nem kell tudnia, de hazudni nem fogok ezert nem szoktam megmondani, viszont en sem varom es nem is kerdezem a paromtol
2020. júl. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az igazat, ha ötven akkor ötven de legyen őszinte hozzám és ne csaljon meg
2020. júl. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 The Dead and Dreaming ***** válasza:
100%
Nekem teljesen mindegy. Hasonló korban a lányok 95%-a úgy is tapasztaltabb, mint én. Szóval igazából csak legyen őszinte.
2020. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semennyit.
2020. okt. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amennyi tényleg volt.Nem baj ha sok és nem baj ha kevés, csak az igazat mondja.Nem zavar ha nagy számot mond.Az se ha kicsit csak az igazat, de nő olyat nem mond ha belepusztul se, képtelenek az őszinteségre.
2022. márc. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!