Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egészséges lehet egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges lehet egy ilyen kapcsolat? /F

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm már kb 4 éve, és kb két éve megkértem tőle hogy időnként járjon el más pasikkal szexelni és ezt nekem videózza le és küldje el. Mivel engem ez nagyon izgatott és izgat is, mert cuckold fétisem van. A hármas az nem izgat, csak ilyen formában hogy utólag kapok az aktusrol videokat.


És azóta ez az egész remekül működik, kb 2-3 havonta szokott eljárni pasikhoz, viszont azt kértem a barátnőmtől hogy sose szóljon előtte hogyha megy, maximum hogyha a pasival van és pl ugy irok neki, legyen velem flegma, és picit lekoptatós hogy sejteni tudjam mi a helyzet, de konkretan ne tudjak rola.


Es ezt is nagyon jol csinalja, nem sertoen flegma velem, de elegge flegma ahhoz hogy kellokepp felizgasson engem, es ha latom hogy ilyen velem mar egybol felall, es tudom hogy masnap kapni fogok par videot tole.


Nem ronditott bele a kapcsolatunkba, tovabbra is fontos vagyok neki es minden nagyon jol mukodik, csak neha ritkabban vannak ilyen kalandok. Es az egeszben az az izgalmas hogy sosem tudom hogy mikor fog egy masik pasival lefekudni es mindig meglepetes.


Szerintetek lehet hosszu tavon egy ilyen kapcsolat egeszseges? Amiota ezt csinaljuk azota csak javult a kapcsolatunk es izgalmasabb lesz.


Az hogy pontosan hogy zajlik egy ilyesmi megcsalas nalunk arrol inkabb privatban irok, de volt 1-2 extremebb eset is amit nagyon elveztem.


En egyebkent nem szoktam es nem is akarok lefekudni massal.


2020. júl. 8. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha neki és neked is oké, akkor akár életetek végéig is eltarthat a kapcsolat.

Pl én nem lennék erre képes a barátnőd helyében, így velem nem tartana sokáig a kapcsolat.

2020. júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nem.
2020. júl. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ebben a párod igényei hol vannak? Amennyiben ez neki is jó, nem kényszeres, akkor igen.


Az ilyet hívják vee nek, olyan poly kapcsolat ahol V alak szerűen van 3 fél...csak nálatok többen.

2020. júl. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Beteg vagy xd
2020. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Személy szerint sose mennék bele ilyenbe, nagyon beteges. De ha ti élvezitek akkor oké. Csak a nőd nehogy elkapjon valami nemi betegséget a sok partner miatt, ha már életetek végéig ilyen kapcsolatban akartok lenni...
2020. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Cuckold fétis egy nyílt párkapcsolatban. Ezzel semmi gond nincsen. Azért arra kíváncsi lennék hogy a lány engedi-e neked hogy te is szexelj mással.

Amíg csak ezen tényekig jutottam el az írásodban nem láttam benne problémát. De azért azok az üzenetek amikről beszéltél hogy legyen veled flegma mikor mással van nekem kissé fura. Úgy tűnik hogy a te szeretetnyelved ilyen. Akkor érzed magad szeretve ha alárendeltként vagy kezelve/aláznak. Azért ezzel elmennék dokihoz. Lehet hogy most nem okoz gondot de később gócppntja lehet ez egy nagy lelki sérülésnek/traumának.

2020. júl. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem is tudom.Felvetem az ötletet itthon én is.Beáldozom magam,és eljárok dugni.

De csak azért,hogy örömet okozzak a zaszonynak.

Csak rá kéne venni valahogy,hogy ez mindkettőnknek nagyon jó lesz.

2020. júl. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, egészséges lehet, csak kihívás vigyázni az egyensúlyra.
2020. júl. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!