Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltél már úgy, hogy az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltél már úgy, hogy az illető kevésbé tetszett? Megbántátok vagy élveztétek?

Figyelt kérdés

Mi vett rá?

Ki volt neked ő?

Mi nem tetszett rajta?


Ha gondoljátok kort és nemet is írhattok.



2020. júl. 8. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem volt jó.


27F

2020. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, történt ilyen. 40-es nő vagyok, a srác 30. Évek óta ostromol, már tiniként is szerelmes volt belém, ezt végig tudtam. Sokat beszélgettünk, közel lakunk egymáshoz, és egyszer megtörtént..Hogy megbántam-e?Igen, valószínű nem kellett volna, de akkor úgy éreztem,hogy vonzódok Hozzá. Aztán jöttem rá,hogy csupán az irántam érzett vágya volt az, ami a vonzalmat kiváltotta belőlem.

Ami miatt megbántam,hogy reményt keltettem benne ezzel afelé,hogy kapcsolat alakulhat köztünk. Később tisztáztam, de jó pár beszélgetés kellett ahhoz,hogy ezt elfogadja.

2020. júl. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nem bántam meg. Szexelnék még így.
2020. júl. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam egy négerrel. Nem nagyon jött be nekem a hapsi, de a szex isteni volt. Nem bántam meg.
2020. júl. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!