Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok izgató nektek ha olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Thor88 kérdése:

Lányok izgató nektek ha olyan pasival szexeltek akinek van párja?

Figyelt kérdés
Na én ilyen csajokat keresek. ;)
2020. júl. 8. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2020. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem izgató
2020. júl. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb nőt inkább zavarja (még alkalminál is), női szolidaritás vagy miszösz.
2020. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ide vágó vicc.

Feleség nem alszik otthon éjszaka, de nem mondja meg hol volt. A férj másnap felhívja a tíz legjobb barátnőjét, mind azt mondja nem aludt nála.

Férj nem alszik otthon éjszaka, de nem mondja meg hol volt. A feleség felhívja a tíz legjobb barátját, mind a tíz azt mondja bizony nála aludt a férj, sőt öt még azt is állítja hogy most is ott van csak nem tudja telefonhoz adni :)

2020. júl. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért izgatna, ha csótány vagyok egy másik lánnyal, akivel ellenkező esetben lehet, hogy világi barátnők lehetnénk? Saját magamon kívül még 1 ember méltóságát sárba taposni nem izgató, szimpla gechiség.
2020. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem erkölcsileg nem fér bele egy 'foglalt' pasival szexelni
2020. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem izgató.

Talán akkor lenne az, ha a párom mellett szeretőt tartanék, és annak a pasinak is lenne egy párja.

L

2020. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne izgalmas, egyrészt nem vonzanak a gyáva, gerinctelen férfiak, másrészt nem tennék olyat, amiről azt gondolom, hogy gerinctelenség lenne az én részemről, és végül, de nem utolsó sorban nekem annyira lenne vonzó szexuálisan egy ilyen együttlét, mint más nő használt bugyiját felvenni.


Eddig is kihagytam, és ezek után is.

2020. júl. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem az
2020. júl. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
76%
#4 ebből a viccből csak annyi derül ki, hogy a nők igazat mondanak, a férfiak hazug disznók. Én sem falaznék senkinek, ha ez hazudozást jelentene és rosszul esne ha más hazudna nekem ilyen formán.
2020. júl. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!