Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! ti kedvelitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! ti kedvelitek a ciciszexet?

Figyelt kérdés

Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a sors megáldotta barátnőmet a hatalmas melleivel és egyszerűen imádom markolászni ha odáig jutunk.


Azt viszont még nem próbáltuk ki hogy milyen ha a farkam közéjük rakom. Az a helyzet hogy még "csak" fél éve vagyunk együtt és nem nagyon kezdeményeztem ilyet nála. Azonban nagyon szeretném már csak kiváncsiságból is.


Csajok ti hogy álltok ezzel? Ti szeretitek és hajlani fog az ötletre a barátnőm vagy inkább felejtős?



2020. júl. 9. 01:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Én is szerencsésnek mondhatom magamat és szeretem is csinálni emiatt. Ez egy plusz dolog amit inkább a ducibb csajok tudnak többen. Figyi szerintem nem olyan rázós dolog amit ne lehetne megkérdezni tőle. Ha nem is konkrétan ciciszex, de azzal simogatni kicsit vagy lassabban rávezetni teljes jó. Sok sikert nektek hozzá! 23/N
2020. júl. 9. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Én igen, mert látom a barátomon, milyen örömet szerzek neki a melleimmel. Jobban szereti, mint amikor leszopom.
2020. júl. 9. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is nagyon imádja a barátom a melleim, és nekem is nagyon jólesik amit és ahogy csinál velük, és neki köszönhetően büszkébb is vagyok magamra mint korábban, szóval én is imádom nagyon :)
2020. júl. 9. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%
Én imádom!
2020. júl. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nincsen vele bajom.
2020. júl. 9. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Sajnos pici a mellem, de ha közé lehetne rakni én engedném bármikor.
2020. júl. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Fel év alatt meg nem próbáltátok? Fura, nah mindegy. Am igen, a nőknek is jó érzés. De inkább amiatt h látni mennyire élvezi a pasi. Am mi exem el talán már harmadik alkalommal csináltuk úgy is.
2020. júl. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Hetes vagyok. Valaki írt nekem h az a lényeg h mindketten élvezzék. Nah ezt vajon miért kellett privátban küldeni? 😀 Írtam valami olyat, amiből az jött le h én nem így gondolom?
2020. júl. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Kösz az újabb "fura" privatot, igazad van, vannak 😅
2020. júl. 9. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Annyira ne hoz izgalomba,esetleg ha a makkja a mellbimbómhoz ér az jó érzés.
2020. júl. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!