Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! ti kedvelitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! ti kedvelitek a ciciszexet?

Figyelt kérdés

Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy a sors megáldotta barátnőmet a hatalmas melleivel és egyszerűen imádom markolászni ha odáig jutunk.


Azt viszont még nem próbáltuk ki hogy milyen ha a farkam közéjük rakom. Az a helyzet hogy még "csak" fél éve vagyunk együtt és nem nagyon kezdeményeztem ilyet nála. Azonban nagyon szeretném már csak kiváncsiságból is.


Csajok ti hogy álltok ezzel? Ti szeretitek és hajlani fog az ötletre a barátnőm vagy inkább felejtős?



2020. júl. 9. 01:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%

Fél év már bőven elég olyan fokú bizalomhoz - ha van köztetek rendszeres szex és remélem van - hogy felvesd neki. Nem önmagában a mellszex az izgalmas egy nőnek, hanem hogy látja milyen hatást ér el és élvezed - pont úgy ahogy az orálnál is (adni és kapni is jó).


Privátok... - mindegy mit írnak, ugyanazt akarja mindegyik ismerkedni, szexchatelni stb. :D

2020. júl. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%
Közepes méretű mellem van de még sosem próbáltam. Ha ez lenne a vágya megtenném de engem nem izgatna fel.
2020. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincs ellenemre
2020. júl. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Kedvelem.
2020. júl. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat mindenkinek!
2020. júl. 9. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!