Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyèjszakás kalandoknál a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyèjszakás kalandoknál a férfiaknál ez miért nem jellemző?

Figyelt kérdés
99%-nál csak gyors ruhalehúzás, pár csók, majd azonnal orális szex, végül szex van. Nem értem miért nem igénylik, hogy felfedezzük egymást testét egy érzéki masszázzsal, test csókolgatásával, finom puszikkal és csak fokozatosan térjünk rá az orális szexre, majd a többire. Az élvezés után is pár percig maradjunk még szorosan összebújva.
2020. júl. 9. 07:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert amit leírtál azt általában akkor "szokás" amikor érzelmek, érzések vannak. Az alkalmi, egy éjszakás kalandok meg nem a szerelemről szólnak. Ha neked erre van szükséged, akkor ne egyéjszakásokat keress.
2020. júl. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem most kapcsolatra, de a leírtakat érzelmek nélkül, szimplán külső vonzalomból is szeretem csinálni.
2020. júl. 9. 07:43
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Ezek szerint nagyon is szükséged van kapcsolatra, csak valamiért nem akarod beismerni. Ha ezekre vágysz, akkor érzelmi viszonyulást igényelsz. Csak magadat csapod be.
2020. júl. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%

mert elélvezni akarnak, s pont annyira érdekli a te élvezeted, mint egy gumibabáé


egy férfi, akkor is férfi, amikor egyéjszakásban van, s odafigyel a nőre, megadja a módját az együttlétnek


43/F

2020. júl. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tudom nagyon jól, hogy mit szeretnék. Most azt, hogy minél több tapasztalatot szerezzek különböző férfiakkal. Ennyi érzelmi viszonyulás egyetlen éjszakára/alkalomra is bele kellene szerintem férjen, nem gépek vagyunk.
2020. júl. 9. 07:54
 6/21 A kérdező kommentje:
Itt nem az élvezetemen van a hangsúly, mert csilói orgazmuson szinte mindig van.
2020. júl. 9. 07:54
 7/21 anonim ***** válasza:

nekem tartós dolognál sem jön be a masszázs

egy éjszakásnál általában az ember szexelni akar és látod így élvezik ki a dolgot

én nem vagyok az egy éjszakás kapcsolat híve, jobb szeretem, ha tartósabb és tartalmasabb a dolog és főleg nem csak a szexről szól


F

2020. júl. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
én az 1% lennék, de nem hittem hogy ilyen kevés a táborom
2020. júl. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Ha gyorsan ki akarok elégülni, akkor használom a vibrátorom, de egyéjszakásnál ennél azért több kell.
2020. júl. 9. 08:14
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondod nekik, hogy mit szeretnél?
2020. júl. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!