Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyèjszakás kalandoknál a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyèjszakás kalandoknál a férfiaknál ez miért nem jellemző?

Figyelt kérdés
99%-nál csak gyors ruhalehúzás, pár csók, majd azonnal orális szex, végül szex van. Nem értem miért nem igénylik, hogy felfedezzük egymást testét egy érzéki masszázzsal, test csókolgatásával, finom puszikkal és csak fokozatosan térjünk rá az orális szexre, majd a többire. Az élvezés után is pár percig maradjunk még szorosan összebújva.
2020. júl. 9. 07:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem jellemző, de nálam mindig így van.



27F

2020. júl. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, én kivétel vagyok, mert akiket egy éjszakára vittem haza, megadtam nekik a romantikát is, aztán raktam meg jól. Nem is véletlenül mindegyik akarta volna folytatni a dolgot.
2020. júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

1) Mert az átlag embernek 0 szexuális kulturaja van és az egyéjszakást egy gyors kielégülés el tekinti.


2) Azok a férfiak akik hozzájutnak egyéjszakáshoz általában a legsikeresebb, legjobban kinéző réteghez tartoznak és megszokták hogy semmit nem kell produkálni az ágyban mert így is lesz mindig újabb partner.


Én ffi vagyok de inkább a hosszabb szexkapcsolatokat és minőségi szexet preferalod. Azt se értem miért jó "minél több férfival tapasztalatot szerezni" ha ez azt jelenti hogy jó esetben is közepes minőségű szexet kapsz amíg egy stabil partnerrel felszabadultan, vadul, egymást ismerve, minőségi midőn szexelhettek de mindegy.

2020. júl. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Ja, a szenvedélyes és minőségi szexhez nem kellenek feltétlenül érzelmek, H..lyeseg amit sokan irtak :D
2020. júl. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
37%

Egyéjszakásnál leszarom hogy mit érez a nő. Nem fogok romantikázni meg udvarolni. Csak szétkúrom, kièlem magam és ennyi.

Egy fokkal jobb mint kiverni .... bár nem mindig.

2020. júl. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert ürítőedénynek használnak.


Xar pasikat hurcolsz haza, ilyen egyszerű.

2020. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
42%

16

Miért, egy ilyen nőt mi másra hasznâl az ember? Nem fogom viràggal elhalmozni meg a lelkét àpolgatni.

Sok olyan egyéjszakás kapcsolatom volt ahol a csaj párkapcsolatban élt, sőt, alig volt olyan ahol nem. Egy ilyen nőt kényeztessen a pasija. Amúgy sem erre vàgynak hanem durva kőkemyény baszásra.

2020. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nekem nem fér bele kapcsolat mellett a megcsalás, szóval csak akkor van egyéjszakás kapcsolatom, ha egyedülálló vagyok. Biztosíthatlak róla, hogy én egyéjszakásban is az általam leírtakra vágyom,ami nem egyáltalán nem zárja ki a vadabb szexet.
2020. júl. 9. 11:06
 19/21 anonim ***** válasza:
Két cirógatós összebújás közt, ettől még szétlehet csinálni a hajadat tépve, az igaz. :D
2020. júl. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mert sokszor nincs meg a kémia. Az kell az ilyen nagy szeretkezésekhez.
2020. júl. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!