Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Velem van a baj? Vagy Ő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Velem van a baj? Vagy Ő nem tudja mit akar?

Figyelt kérdés

Decemberben megismertem egy srácot aki 5 percre lakik tőlem gyalog. Eleinte nem nagyon írtam neki vissza, pedig mindennap írt. Aztán egyik délután unatkoztam és talakoztunk.Na itt fordult át minden... Nagyon jól éreztem magam vele és Ő is többször is mondta, hogy jó velem lenni, sétálni, beszélni.. Úgy beszéltük, hogy akkor megpróbáljuk kapcsolatként. Második talin már megtörtént aminek megkellett. Lefekudtunk. Aztán még sétáltunk kicsit és rettentően lement az élet kedvem valamiért, és Ő ezt félreértette, hogy biztos hisztizek mert már haza kell mennem. Másnap kaptam tőle egy üzenetet, hogy neki nem kell hisztis csaj. Mondom oké, nem vagyok hisztis, de ha azt érzi akkor hagyjuk egymást.


Rá egy hónapra kB. rámírt,, hogy hiányzom neki és, hogy nem talizunk-e, beszélgessünk stb. Átmentem hozzá. Lefekudtunk.. Kérdeztem tőle, hogy most hogyan tovább.. Mondta, hogy kapcsolatot akar.. Aha én be is vettem... Ezután kezdődött az, hogy nem beszélgettünk, alig taliztunk. 2-3 hetente keres fel, hogy mizu, hogy vagyok. És ha én kimondom akkor, hogy talizzunk akkor találkozunk, de úgy tesz mintha Ő csak belement volna. Amikor talizunk bújik, bokol, úgy viselkedik mintha a barátnője lennék.. Persze amikor én akarnék pl. 4 nap múlva talizni akkor vissza se ír, vagy azt mondja nem ér rá.


Nem tudom, hogy mit akar. Kérdeztem tőle, de mindig kitér a válasz elől..

Szerintetek nem tudja mit akar, de azért d**ópajtinak jó vagyok?


(A srác 22 éves, Én pedig 20 vagyok)


Várom a tanácsokat mit tegyek ilyenkor..


2020. júl. 9. 09:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

dugni jó vagy, de ennyi

lehet van más is melletted

2020. júl. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell a szex, tartsd meg "barátnak". Ha ez neked nem oké, akkor hagyd.
2020. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hogy mit akar és az nem egy kapcsolat.
2020. júl. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én sem akarok kapcsolatot, mert megvagyok így, de viszont azt nem értem, hogy miért nem mondja ezt ki. Tőlem várja a full őszinteséget, de ő nem mondd nekem semmit, hogy mit akar. Mert ha kimondaná, hogy figyi csak sze* kell akkor én is úgy viszonyulok hozzá.
2020. júl. 9. 09:18
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Egy tali utan jartok, nem is ismered es a masodikon mar az abct gyakorolja a klitoriszodon. Bravo. 😂 😂
2020. júl. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Beszeljetek meg, hogy csak szexelni jarjatok ossze, ennyi! :)
2020. júl. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
Így jár aki kisfiúval ismerkedik.
2020. júl. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon is tudja mit akar, te meg simán benne vagy. Mi itt a kérdés?
2020. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Ott qrjátok el lányok, hogy boldog-boldogtalannak odatartjátok a 3,14nátokat. Persze, hogy ezek után már nincs benne a hódítás vágya. Abszolút nem tudlak titeket sajnálni. Még röhögök is rajtatok.
2020. júl. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
69%

Kapcsolatot akar veled, de nem akar élettársnak. Ami azt jelenti hogy amikor van szabadideje, kedve, akkor keres, máskor meg nem. Ez fiatalon így tök természetes.


Persze srácok szeretik a kapcsolatot is néha rugalmasan értelmezni, úgy hogy egyszerre nekik több kapcsolat is belefér párhuzamosan, a csajnak meg csak egy legyen, azért mondják neki hogy kapcsolatot akarnak tőle, mert ha csak szexpartnerségben egyeznének meg, akkor a csaj mással is szexelgethetne. Az meg nem komfortos átlag férfiembernek, hogy akit ő dug csajt, azt közben más is kezelgesse...

2020. júl. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!