Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket kínzott már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket kínzott már meg a pasitok ágyhoz kötözve? (visza, jég, csipesz, stb). Milyen volt?

Figyelt kérdés
Néha kikötöz a párom, kezem, lábam széttárva, és csinál velem különböző lightos dolgokat, nagyon élvezem. Szeretném feszegetni a határaimat, adjatok kérlek tippeket, veletek miket szoktak így csinálni, mi az ami jó, és mi az ami már túlzás? Milyen érzés?

2020. júl. 9. 11:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
83%
kieg. viasz: ne a normál gyertyát használjátok (égési sérülést tud okozni, főleg a genitáliákra cseppentve), vegyetek shopban erre a célra gyertyát annak direkt alacsonyabb az olvadáspontja. Még épp' kellemesen meleg, enyhén forró, de nem éget, nem okoz sérülést.
2020. júl. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
#10, te biztos baromi profi vagy és borzasztó tudományosan űzöd a domságot (vagy hogy hívjátok), de mi, egyszerű emberek (Móriczkák), inkább csak szórakozásból csináljuk, mert kedvünk van hozzá, és nem kerítünk neki olyan nagy feneket. Azt, hogy én (a "sub", ha neked így tetszik) mire vágyom, tudni fogom, hidd el. Kérhetek tippeket, aztán majd kiválasztom, ami nekem tetszik. Ne gondold, hogy amit itt egyszer bepötyögsz, azt nekem már kötelező is lesz kipróbálnom, ha tetszik, ha nem.
2020. júl. 9. 14:36
 13/22 A kérdező kommentje:
"Szeánsz" :D:D
2020. júl. 9. 14:36
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenbe nekem is szokott részem lenni, meg még fenekelés pálcával
2020. júl. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
arcra élvezés, orgazmus kontroll, csikizés
2020. júl. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Kikötözve egy asztalhoz és elektromos sokkoló. Mindenhová csíptetve. Órákin át...

40N

2020. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

#16: Ez azért elég brutálisan hangzik. Vagy nem az...? Lehet élvezni?

2020. júl. 13. 10:38
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Kikötötte!:

Mellbimbó csipesz.

Anál plug. Ha merész vagy mindig kicsit nagyobbat...

Jó erős rezgés a csiklóra.

Nekem úgy szokta a párom,hogy mellbimbómra csipesz,elfenekel,vagy kézzel,vagy eszközzel. Van,hogy közben anál plug bennt van es a csiklomat izgatja. Vagy szex. Kicsit durva,mikor a popsid is foglalt. Persze először sikositas,ujjal kicsit tágítani,ne egyből egy plugot nyomjon fel. Van olyan is,ami egyben fenékbe való,és csiklóra a másik vége, sőt punciba is van egy része,na az erős rezgéssel,mindenhol. K.O.

Néha berakja a farkát a számba,mozog. Nyal,harap,karmol.

Jég lehet kellemes,cicin mondjuk. De nem sokáig. Nagyon az elején maximum előjátékként.

Gyertyát mi még nem próbáltuk. Csallány van a címlapon,de egyenlőre nem engedem. Remélem segítettem valamennyit. Nálunk vagy én vagyok kikötve,vagy ő. Havi 1-2X

22L

2020. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Csipesz már volt, azt élveztem. L25
2020. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon személytől függ, hogy "mi az ami jó, és mi az ami már túlzás?". Én személyesen szeretem a csipeszeket (kisajkakon, csiklón etc), ha egyszerre van bennem anál és vaginálisan dildó (nagy) és úgy izgatja a csiklómat, az elektromos szexet, ha a hasamnál nagyon szorosan ki vagyok kötözve, ha hátra-és felcsavarva ki van kötve a kezem, ha egyszerre próbál meg több/túl nagy játékot felhelyezni. Ha feltesz pl elektromos vibrátort és a lábaim össze vannak kötözve úgy hogy nem tudom "kinyomni" magamból. Amit nem szeretek ha nem látok vagy ha a hasvonalomon túl van bármi durvulás. És én nem szeretem a viaszt sem se az elfenekelést vagy semmilyen ütést.
2021. jan. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!