Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasim erre kért, lányok ti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim erre kért, lányok ti a helyemben belemennétek?

Figyelt kérdés
A történet ott kezdődött, hogy egyszer felvetette, hogy szex közben szeretne megkötözni és megalázni, de nekem ez annyira nem jön be, az hogy megkötözne az még bejönne, de az hogy megalázzon az nem. Erre azt mondta, hogy neki úgy is jó lenne, ha az együttlétünkkor ott van egy másik nő, aki végig nézi ahogy szexelünk, ez a nő megalázó pózban lenne megkötözve, szájpecekkel a szájában, meg csipeszekkel a mellbimbóján, azt mondta, hogy azzal a nővel nem szeretkezne közben, csak velem, az a másik nő csak nézné. A volt barátnője azt mondta, hogy ebben szívesen benne lenne. :O Én nem is tudom erre mit reagáljak, őszintén picit izgat a dolog, valahol nagyon jól esik, hogy inkább engem választ a másik nő helyett :) meg ha őszinte akarok lenni, nem bánnám ha látnám a volt bnőjét megalázó pózban :) ti ebbe belemennétek? ha beleegyezek, akkor szerintetek azzal esélyt adok a volt barátnőjének, hogy újra összejöjjenek?

2015. nov. 10. 21:30
1 2
 1/18 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
61%
Én bele. 27/L
2015. nov. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
49%
ez igen királyul hangzik, férfi szemmel nézve!
2015. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 opened paradise ***** válasza:
91%
Az a lány se normális...meg a barátod se...tudod mit? Egyikőtök se! :D
2015. nov. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ehh a kikötözősbe lazábban belemennék...bár azért mert én ilyen bdsm féle vagyok...Az hogy az exe nézze...hát csak azért nem mert Ex ha idegen lenne akkor talán...L
2015. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

ma 22:22

én is gondolkoztam ezen, hogy egy BDSM társkeresőn keresünk hozzá partnert, az lehet jobb lenne, mint a volt barátnőjével

egyébként a kötözés része nekem is bejönne, de a megalázás része nem, meg az sem ha fájdalmat akar okozni a mellbimbó csipesszel meg ilyesmik

2015. nov. 10. 22:26
 6/18 anonim ***** válasza:
Bele mész?
2015. nov. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%
Betegek vagytok.
2015. nov. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
szerintem bele fogok, csak még dilemmázok picit
2015. nov. 10. 23:11
 9/18 anonim ***** válasza:
88%
A vége úgy is az lesz, hogy felváltva dug titeket.
2015. nov. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
számolj be, ha megtörtént. :-)
2015. nov. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!