Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól tettem hogy 42 éves szüz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem hogy 42 éves szüz ismerösömet lebeszéltem a prostizásról?

Figyelt kérdés
Nekem borzasztó tapasztalataim vannak ezekkel a hölgyekkel kapcsolatban,még az ellenségeimnek sem ajánlanám őket.
2020. júl. 9. 15:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Még jobban tennéd, ha elvennéd a szüzességét.
2020. júl. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%

Nem biztos, hogy rossz élmény lenne neki. De elbeszélgetnék előtte vele, mint férfi a férfival. Rá is kattanhat akár, aztán az összes pénzét elkurvázza, az nem egészséges dolog. De az is lehet, hogy feloldana benne valami belső blokkot, amitől aztán sikeresebb lehetne a csajoknál.

Ha egy barátom lenne hasonló cipőben, nem beszélném le, inkább próbálnék segíteni neki megfelelő alanyt találni.

2020. júl. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem rosszul tetted. 42 évesen ha még szűz, had élvezze már egy kicsit ő is a szexet...
2020. júl. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Miért szólsz bele más nemi életébe?


Amúgy meg nekem tök jó tapasztalataim vannak prostikkal. Csak néhányhoz volt szerencsém "hivatalosan", de civilben más tevékenység miatt ismertem jó párat. Igazából valahol tisztelem őket, nem egyszerű döntés amit hoztak az életükben.

2020. júl. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ha 42 évesen nem tudta rávenni magát a csajozásra, akkor legalább ezt a kis örömöt ne vedd el tőle. Rendes nője már úgy sem lesz, ha 42 évig jó volt így neki, akkor már nem fog változtatni.
2020. júl. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
28%

El sem tudom képzelni, hogy valaki 42 évesen szűz legyen!

Mutass egy ép elméjű nőt, aki egy ilyen pasival - érdek nélkül - lefekszik...

Nagyon rosszul tetted hogy lebeszélted róla, mert azért a szex az egyik legnagyszerűbb dolog a világon!

És ami a prostikat illeti: ha tetszik szükséges rosszak, vagy a rosszak közül a legjobbak...

Én voltam már egy jó párnál, és sok élet és szextapasztalatot kaptam a testi örömökön kívül!

2020. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Kamu ez is.
2020. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

Csak akkor ha jobb ajánlatod volt a számára!!

"Nekem borzasztó tapasztalataim vannak ezekkel a hölgyekkel kapcsolatban" Tehát TÖBB tapasztalatod, TÖBB hölggyel. Mondhatni vizet prédikálsz és bort iszol?

2020. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%
Inkább rosszul tetted nagyon, vesztenivalója már nincs.
2020. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta a szüz barátom hogy ő gumival nem szexel,akkor már inkább szüz marad élete végéig.Eleve prostik gumival szexelnek,ami szerintem is bóhocmunka..
2020. júl. 9. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!