Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket ért már valamilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ért már valamilyen inzultus prostizás során?

Figyelt kérdés

Kinéztem magamnak egy csajt, tervezek hozzá elmenni, de a hely ahol van eléggé zűrös és lerobbant, olyan mint egy putri.

Ennek tudtában jobb ha inkább nem megyek el? Van rá esély, hogy a ház többi lakója kirabol vagy esetleg megszúrkál?



2020. jún. 4. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lerobbant helyre elővigyázatosságból nem megyek, de ez az én finnyásságom.

Egyébként ugyanannyi az esélye annak, hogy elit helyen ér inzultus, mint mondjuk egy Csepeli lakótelep egyik sötét kuckójában vagy a nyócker egy durvább sarkában.

Menj el, de ne legyen nálad sokkal több pénz, mint ami a hölgy órabére. Kerüld az ékszerek viselését és ne villogj a telefonoddal. Emellett légy kedves, tisztelettudó és udvarias. Ez még mindig nem fog megmenteni, ha eleve sz@r a hölgy hozzáállása - ellenkező esetben viszont jó hatásod lehet.

Ki a hölgy? Hátha tudok segíteni.

2020. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Nem a prosti fog kirabolni (persze amíg tusolsz és szem előtt hagyod az értékeidet akkor lehet ennek-annak lába kél), hanem eleve nem jó egy zűrös környéken mászkálni (kivéve ha úgymond nem vagy félős típus) tökmindegy miért mentél oda.


Ótvar környezetben lévő prostihoz nem mennék - nem annyival olcsóbb, mint a normális környéken élők árai.

2020. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem találtam meg a helyet S Blahán és "dögölj meg te féreg" sms-t írt a lány. Így mentem is haza, nem keresgéltem tovább a címet, amit a Google maps se talált....
2020. jún. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer a start aprón találtam egy úgymond "diáklányt" a telefonban nagyon normális volt de amikor oda értem nagyon lepukkant volt a hely a Stadionok megállótól nem messze, a csaj olyan szinten be volt nyugtatózva mint a csuda, és mikor együtt voltunk akkor valaki bekopogtatott hogy adjak neki is pénzt. Aztán gyorsan végeztem és menekültem amint lehetett. Sajnos Magyarországon nincs meg ennek a kultúrája
2020. dec. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!