Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy koleganöm buliján voltam,s...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy koleganöm buliján voltam,sajna tőbbet ittam,eggy ismerőse felajànlotta,hogy hazavisz,utközben elèg közel kerültünk egymàshoz.mindkettőnknek van pàrja,nem akarok tőlle semmit,de elèg rosszul èrzem magam ezmiatt,ti elmondanàtok a pàrotoknak?

Figyelt kérdés

#Cssk egyszer
2020. júl. 9. 21:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Tőlle...
2020. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Azért az sok mindent takarhat, hogy közel kerültetek egymáshoz... 🤔

Jelenthet ez bármit, így kevés az infó.

F

2020. júl. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Tolle, tolle, tolle, a világ finomabb tőle. 😂
2020. júl. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

El ne mondd!

Ha eddig nem volt bajod, akkor majd lesz!

Megbántad, aztán ennyi!

Nem tudom ugyan hogy mit jelent a "túl közel", lehet hogy dugtatok is... akkor meg pláne NE!

Valószínű, hogy ő sem fog dumálni, (mert neki is van párja) úgyhogy lesz egy örök titkod!

Ezen okból szoktak különben nős pasik férjes asszony szeretőt tartani, mert azonos az érdekük: nehogy kiderüljön a kapcsolatuk...

Neked még az a jó, hogy emlékszel a történésekre, de ez nem minig általános érvényű...

2020. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Azért az elég hosszú út lehetett, hogy mikor beszálltál a kocsijába, még csak az ismerős ismerőse volt, de mire hazaértetek már alkalmi partner lett belőle.

Vagy nem is volt olyan hosszú az az út...?

2020. júl. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Èn is attol fèlek,hogy ebből botràny lenne,ha megtudná,vègül is,szex nem volt,de ettől mèg ugyanugy rosszul èrzem magam,hogy az ital,vagy hogy jol esett hogy más pasi is "vonzonak"talàl,47èvesen nèha 100nak èrzem magam.
2020. júl. 9. 22:08
 7/20 anonim ***** válasza:
45%

Ha ez velem történt volna meg és tényleg szeretem a párom,nem tudnák aludni nyugodtan,bármi is lenne a következménye én elmondanám.Ha ilyen titkom volna előtte,mi nem is szeretném igazán.Akkor meg mi értelme lenne az egész kapcsolatunknak?

N

2020. júl. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Most minek kell titokzatoskodni, ha ott fel teszel egy kérdést?

Szex nem volt, ők, de ettől még lehet, hogy leszoptad, vagy kinyalt, csók volt, bele nyúlt a bugyidba, stb...


Ha nem akarod még itt sem el mondani, akkor minek teszel fel,kérdést?


2-es voltam.

2020. júl. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
Ne mond el! Meg nem történté már nem tudod tenni, csak belevágnád a párod szívébe a kést. Inkább tanulj belőle és máskor ne csinálj ilyet, ami meg történt arról hallgassatok mindketten örökre!
2020. júl. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
39%

De MIT ne csináljon????

Ne lásson többet vonzónak senkit, vagy mit ne csináljon??

Hát csk ő tudja mi történt abban a kocsiban!

Lehet semmi, csak még dicsérték a mellét, neki meg jólesett.

Nagyon nem mindegy, mit jelent a közel került hozzá kifejezés!

2020. júl. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!