Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akinek alig van szex a kapcsol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek alig van szex a kapcsolatában (mondjuk heti max 1 jó esetben) és NEM lép félre, de magas a libidója, az hogyan bírja ezt?

Figyelt kérdés

Persze tegyük fel beszéltetek a párotokkal már erről többször, de valamiért nem akarja/ nem tudja megadni nektek a több szexet.

Kíváncsi lennék rá, hogyan tudjátok ezt kezelni. Hogyan látjátok a jövőt egy ilyen kapcsolatban

(Írd le a korod és a nemed is a válaszban)


2020. júl. 9. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Vibràtor, játékszerek. Neha jobb mint egy igazi pasi. 40 N
2020. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És neked ez elég? Nekem is van vibrátorom, de hiába masztizok, fél óra múlva ugyanúgy megőrülök. Egyáltalán nem adja azt amit egy hús-vér férfi. Nem az orgazmusra vágyom igazán.
2020. júl. 9. 22:37
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
A pasim hasznàlja rajtam a kütyüket, ilyen szempontból aktív, csak heti egyszer dug meg. Szóval besegít a masztiba. Meg van összebujàs is utàna.
2020. júl. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Sok-sok maszturbáció, ami ideig-óráig segít. Utána rájössz, hogy k...vára nem akarod hogy életed végéig csak erről szóljon a szex és lassan elkezdődik a kapcsolat eróziója. Igen, a kapcsolatok 90%-a bizony azért megy tönkre mert nincs meg a kellő mennyiségű és minőségű intimitás (s nem a pénz, vagy más dolgok miatt).

Egy ilyen kapcsolatnak nincs jövője! Azt már csak a megszokás tartja össze (kivéve ha tényleg valami átmeneti állapot miatt van - pl. betegség, gyermekvállalás, építkezés stb.).

2020. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kieg.: ha nem is akarja megadni, nem partner a közös játékokban sem, hogy neked örömet szerezzen holott közölted igenis szükséged van rá... akkor inkább előbb zárd le mint utóbb.
2020. júl. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt mondja fáradt. Ami látszik is rajta az igaz. Gondolom ha a szexhez fáradt, akkor ahhoz is hogy kicsit kényeztessen más módon, illetve segítsen masztizni. Már volt hogy megkértem rá, csinálta is, de annyira látszott rajta hogy rohadtul nincs kedve ehhez és legyen már vége... persze így én se tudom élvezni
2020. júl. 9. 22:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy szemétség és le leszek pontozva, de ha már ennyiszer elmondtad és nem változik, de amúgy minden rendben és nem akarod elhagyni, akkor itt az idő beszerezni egy házas szeretőt. Neki is ugyanúgy fontos a diszkréció és mindenki elégedett.. 36N
2020. júl. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!