Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megoldás lehet az erényöv...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megoldás lehet az erényöv használata arra, hogy a férfi jobban fókuszáljon a barátnője élvezetére?

Figyelt kérdés

Vannak, akik azért panaszkodnak, hogy a férfiak túlságosan önző módon szexelnek, nem figyelnek oda eléggé a partnerükre. Lányok, hölgyek gondoltatok már-e arra, hogy erényövbe zárjátok a pasitokat egy időre, hogy odaadóbban kényeztessen benneteket? Esetleg próbálta már valaki? Mik a tapasztalataitok?

Én, férfiként természetesnek tartom, hogy a barátnőmet magam elé helyezzem, s akár ilyen módon is elősegítsem a teljes kielégülését. :)


31/F



2020. júl. 9. 23:15
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem, ha kicsit normális a partner odafigyel rá hogy nekem is jó e, nem kell erenyövbe zárni, jesszus
2020. júl. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
#1 Ne legyél már buli gyilkos. Értsd a szándékot a kérdés mögött....
2020. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Az erényöv egy BDSM játékszer mintha nem tudnád. Bár szerintem a nők is tudják úgyhogy erre maximum dominát fogsz találni ha már szubmisszív pasiként erre vágysz. Mindazonáltal ezen a mézédes nyálaskodó gyógyszövegen a dominák átlátnak és azonnal érdektelen leszel számukra. Ha már a vágyaid meg akarod élni akkor legyél legalább őszinte!
2020. júl. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem normális nő úgy van vele, hogy ha egy palinak erényövbe kell zárni a kolbászát ahhoz, hogy törődjön vele, akkor inkább meneszti a hímet a rákba.

Legalábbis szerintem ez így a normális.

Nem kell kínlódni olyan férfival, aki önző, és szarik a nőre!

F

2020. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4-es ez önmagában teljesen igaz, de a kérdező tulj. képen a "kérdéssel" egy burkolt társkereső hirdetést adott fel. Egy szubmisszív pasi aki azt akarja hogy erényövet tegyenek rá. Az összes többi duma csak körítés, süket díszszöveg.
2020. júl. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hmmm... 🤔

Igen könnyen meglehet, de próbáltam csak a kérdésre válaszolni.

Valószínű igazad van amúgy. 😀

2020. júl. 10. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen megoldás lehet. De az erényöv hordásnak ne az legyen az oka, hogy a férfi nem elég figyelmes, mint ahogy hűtlenség se jó ok a hordásra.

Akkor érdemes belekezdeni ha mindkét félt érdekli az orgazmuskontroll, alá-fölérendelt viszony. Az hogy a férfi aki erényövet hord, sokkal "figyelmesebb" lesz, gyakrabban kényezteti a nőt vagy épp megcsinál minden házimunkát, csak hab a tortán!


29/F (kb 3 éve hordok erényövet)

2020. júl. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!