Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mitől lehetnék jobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mitől lehetnék jobb az ágyban?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel együtt vesztettük el a szüzességünket. Élvezi velem az együttléteket, ez látszik is. De nem igazán tudja megmondani magától hogy jó neki, eddig is én tapasztaltam ki. Hiába élvezi nagyon, szeretném a lehető legtöbbet megadni neki.

Tudnátok tippet adni hogy lehet valaki igazán jó?


2020. júl. 11. 08:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Tanulj meg nyalni. Változatosan és érzékien. Tanulj meg ujjazni, találd meg a g pontot.
2020. júl. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amúgy velünk ugyanez van, mármint a kommunikáció a szex során nálunk sem az igazi még.


Én azt javaslom, hogy beszéljetek róla egy külön alkalommal, nem szex során. Találni olyan hangulatot, amikor ezt fel lehet hozni és végig lehet beszélni ki mit szeretett eddig, mit nem, hogy élvezi, mikor fáj neki.



De ha ez merésznek tűnik, akkor csak kérdezgesd szex közben, ha ő magától nem mondja. De te is ugyanúgy mondhatod neki, hogy mit szeretsz, mit nem.

Higyjétek el szerintem rá lehet érezni, el lehet kapni a fonalat és ki lehet elégíteni a partnert. De ez a tanulást követeli meg, ami eleinte nehéz, ha az ember most csinál ilyet először.


A lényeg, hogy ne kötelezettségként tekintsetek rá.

2020. júl. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem a kommunikációval van a baj, tudunk beszélni erről nyíltan szexen kívül is. Inkább az, hogy a barátnőm nem igazán ismeri a saját testét és így ő sem feltétlenül tudja megmondani hogy mi lenne jó, csak azt hogy eddig mi tetszett neki
2020. júl. 11. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!